02.10.2021, 12:35

Рівнянки почали із перемог

Жіноча команда Баскетбольного клубу “Рівне” впевнено двічі перемогла у стартових матчах Суперліги.
и у стартових матчах Суперліги. Перший раз рівнянки грали зі столичним БК “Динамо-НПУ”.

Першу гру вдаліше розпочали киянки, особливо результативними діями відрізнялася їх легіонерка Кеондріа Шунджа Келловей, яка змогла набрати 38 очок. Але, так було лише в першій чверті, яку “Динамо-НПУ” виграло 21:15. Тренер рівнянок Валерій Жартун ефективно користувався більшою кількістю гравчинь заявлених на матч. Часті заміни, можливість відпочити лідеркам, і поволі господарки перехопили ініціативу. Вже на велику перерву БК “Рівне” пішли лідерками 37:31. В другій половині перевага господарок сягнула двадцяти очок, тож команда завершила гру на свою користь 71:54.

У другу гру рівнянки діяли ще більш впевненно. Повівши в рахунку від стартового вкидання, господарки жодного разу не дозволили суперницям не те що вийти вперед, а навіть наблизитись в рахунку, щоразу тільки збільшуючи свою перевагу. Перша чверть за БК “Рівне” 25:9, на велику перерву команди пішли при 50:29. Розуміючи, що “гру зроблено”, другу половину матчу команди грали більш-менш рівно, але БК “Рівне” перемогу з переконливим результатом 74:60.

Про це йдеться на офіційному сайті БК Рівне, bcrivne.com.