03.10.2021, 18:04

Синоптики повідомили, коли чекати першого снігу

Коли випаде перший сніг: прогноз синоптиків
Почався другий місяць осені. Різких кліматичних перепадів поки що не спостерігається. Жовтнева погода повністю така ж, як і вереснева. Прохолодно, сонячно, сухо і моментами вітряно. Та кажуть синоптики жовтень буде дуже контрастним. Про це повідомляє Час-Дій.

Стабільна, відносно комфортна погода спочатку перетвориться у тепле “бабине літо”, а потім здивує справжньою зимою посеред осені.

Кліматологи запевняють, цьогорічний жовтень відрізнятиметься від попередніх років. Традиційно перший сніг випадає в листопаді, а інколи й у грудні. А от у жовтні українці звикли милуватися золотистим листям, багряними кольорами і теплими днями. Бабине літо завжди припадає саме на другий місяць осені. Цього року його теж слід чекати. За попередніми прогнозами у середині місяця.

А от одразу опісля, українські регіони зіштовхнуться з аномально холодним циклоном, з яким прийдуть заморозки, до -3…-4 градусів, а також перший сніг. Зимових опадів слід чекати приблизно 25-26 жовтня. Згодом сніг розтане, однак суттєвого потепління після цього чекати не варто.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ