15.10.2021, 08:00

5 видів бюстгальтерів, які можна носити з сукнями халтер

Розглянемо вибір ідеального весільного бюстгальтера для суконь без бретельок і з низькою спинкою. Тим, хто хоче вибрати ідеальний бюстгальтер для суконь Halter, слід скористатися цікавою підбіркою.
Перш ніж ми почнемо розбиратися з різними типами бюстгальтерів, давайте швидко розглянемо сукні Halter, до яких можуть підходити, наприклад, бралети.

Що таке плаття халтер?


Плаття Halter характерно – це плаття без спини, яке тримається ззаду на шиї та талії. Цей фасон відмінно підходить для літнього одягу, так як він оголює плечі і спину в елегантній манері, проте в сукнях Halter звичайні бюстгальтери не є прийнятним варіантом.

Плаття халтер нерідко оголюють бретельки бюстгальтера і гачки (якщо ви носите звичайний бюстгальтер). Але який тип бюстгальтера найкраще підходить до сукні халтер? Розглянемо варіанти бюстгальтерів, які будуть бездоганно поєднуватися із сукнею халтер!

Який тип бюстгальтера можна носити з сукнею халтер?


Бралет


Простіше кажучи, бралет - це легкий бюстгальтер, який не має шнурків та призначений для забезпечення комфорту. Бюстгальтери Bralette не мають ні гачків, ні дротів, ні підкладок, а це означає, що вони забезпечують трохи меншу підтримку. Проте, якщо ви шукаєте комфорт, бралет – це відмінний вибір!

Бюстгальтер без бретелей


Бюстгальтер без бретелей - відмінний вибір для сукні халтер. Бюстгальтери без бретельок призначені для носіння без бретелей. Для того, щоб бюстгальтер залишався на місці, бюстгальтери без бретелей зазвичай мають такі елементи, як силікон, який запобігає зісковзуванню та забезпечує підтримку.

Бюстгальтер халтер


Сама назва натякає на те, що він відмінно підходить до сукні в стилі халтер. Бюстгальтер Halter зазвичай має бретель, яка кріпиться навколо шиї, і може бути як з підкладкою, так і без неї.

Бюстгальтер Multiway


Бюстгальтери Multiway мають змінні бретелі, що дозволяє вам вибрати найбільш підходящий для вас стиль. Бюстгальтер Multiway можна носити незліченними способами: без бретелей, з халтером, на одне плече і з перехресної спиною.

Бюстгальтер, який клеїться


Бюстгальтер, який клеїться, це самоклеючі чашечки бюстгальтера, які кріпляться до кожного окремого бюсту. Зазвичай вони виготовляються з силікону із клейким шаром на внутрішній стороні чашок, які просто приклеюються до грудей. Бюстгальтер, який клеїться, вибирають жінки з грудьми маленького і середнього розміру.
Щасливе Рівне