28.10.2021, 10:09

На Рівненщині може бути ще жорсткіший карантин

Зараз в області почали діяти нові обмеження, Рівненщина увійшла у червону карантинну зону. Це сталося 26 жовтня.
Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко наголошу, що Постанова КМУ № 1236 регламентує роботу в «червоній» зоні лише продуктових ринків. На Рівненщині дозволили роботу усіх ринків, адже більшість з них є змішаного типу. Але у разі недотримання карантинних вимог, ринки закриватимуть на термін до двох тижнів. Інакше, на переконання чиновників, епідемічну ситуацію не врятувати.

Дві доби буде моніторитися ситуація у транспорті. Якщо перевізники не будуть дотримуватися норм, вимоги зроблять жорсткішими.

«Обласна комісія має повноваження приймати додаткові обмежувальні заходи. Це стосується і можливості закриття суб’єктів господарювання, які не виконують заходи «червоної» зони, а також зупинки транспорту. Так, це негативний фактор. Але, якщо буде і дані рости захворюваність, ми вимушені будемо це зробити. Адже медична система перевантажена. Даємо час – два дні узгодити недоліки працівникам ринків і перевізникам. Дерспоживслужба та Нацполіція проаналізує ситуацію і на черговій комісії ТЕБ і НС будемо приймати конкретні рішення», - прокоментував Сергій Подолін.

За повідомленням з Рівненської ОДА.

Нагадаємо, Рівненщина у червоній зоні: що буде? Відома рівненська бібліотека поки не приймає читачів. Чи працюють у Рівному магазини та супермаркети?.
Щасливе Рівне