Крали гроші, техніку та алкоголь - на Рівненщині викрили злочинців
Відомо, що на початку цього місяця правоохоронці Дубна отримали багато заяв про крадіжки із помешкань містян. Спочатку 30-річна дубенчанка поскаржилася на те, що хтось невідомий проник до будинку та вкрав гроші у сумі 2000 грн, 820 доларів, а також ювелірні вироби. Шостого грудня із помешкання містянина зникли 900 євро, 400 доларів та ноутбук. А вже через два дні із оселі ще однієї жительки міста викрали електроінструменти, побутову техніку та алкоголь.
За словами поліції, в усіх трьох випадках був схожий спосіб проникнення у дім — віджим металопластикових вікон.
Наразі злочинців затримали. Проводять слічі дії.

За добу на Рівненщині ліквідували 12 пожеж

21 травня рятувальники Рівненщини 12 разів виїжджали на ліквідацію пожеж у приватних господарствах.
переглядів: 305
Негода наробила шкоди у Рівному та Вараші: дерева трощили балкони і дороги

За минулу добу рятувальники Рівненщини двічі виїжджали надавати допомогу громадянам через ускладнені погодні умови.
переглядів: 549
У Туреччині ексдепутат міськради Харкова убив своїх дітей. Усі деталі

У турецькому місті Аланія колишній депутат міськради та проректор ХНУ ім. Каразіна Олексій Навроцький зарізав двох своїх дітей. Жертвами стали 6-річна дівчинка та 4-річний хлопчик.
переглядів: 580
Поліцейські знайшли у мешканця Рівненської області патрони та зброю

У Рівненському районі під час реагування на домашнє насильство поліцейські виявили майже 400 патронів та зброю.
переглядів: 469
Всі живі: Коваль розповів про наслідки "прильоту"

Голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль уточнив – сьогоднішній ракетний удар було завдано по об’єкту військової інфраструктури Рівненщини.
переглядів: 620
На Чернігівщині тракторист наїхав на ворожу міну: що відомо

У Чернігівському районі водій трактора підірвався на ворожій міні й травмував ногу.
переглядів: 983
"Ваш син постраждав у ДТП" - з такими словами шахраювали на Рівненщині

20 лютого, 86-річна жителька Рівного отримала дзвінок від невідомого, який сказав, що є лікарем і що син жінки тяжко травмований через ДТП. На лікування шахрай вимагав великі гроші, а пенсіонерка, довго не думаючи погодилась «рятувати» дитину.
переглядів: 862
На Чернігівщині чоловік, якого вважали мертвим, прийшов додому

На Чернігівщині чоловік зміг вибратися з могили після того, як його розстріляли росіяни
переглядів: 1074
В армію за хабар: мріяла про найкраще майбутнє, а відправила сина до "м'ясорубки"

Мати контрактника з Північної Осетії позичила 200 тисяч рублів, щоби влаштувати сина в армію. Жінка досі виплачує кредит, а сина взимку 2022 року перекинули до анексованого Криму нібито на навчання.
переглядів: 1197
Врятована кішка з Бородянки возз'єднана з власницею

Знайшлася справжня власниця врятованого кота - насправді кішки з Бородянки. Справжнє ім'я, якої - Глорія.
переглядів: 1213