12.12.2021, 14:00

Мешканців Рівненщини попереджають про шахраїв, які видають себе за працівників газової служби

На Рівненщині продовжуються випадки заволодіння коштами громадян шахраями, які видають себе за працівників газово служби. Про це повідомляє поліція Рівненської області.
Правоохоронці звертаються до мешканців Рівненщини та просять попередити своїх рідних та близьких літніх осіб, аби вони були вкрай обачні, а головне — не впускали у помешкання невідомих, які під виглядом працівників різних служб намагаються втертися в довіру, а в подальшому — заволодіти чужим майном.

Так близько 11-ї години вчора, 10 грудня, як тільки 86-річний здолбунівчанин повернувся із магазину додому, на порозі його квартири з’явився невідомий із папкою в руках. Чоловік представився працівником газової служби і сказав, що прийшов перевірити і зняти показники газового лічильника. Оглянув і повідомив, що для покращення його робити і аби в подальшому не виникало питань щодо повірки, необхідно встановити датчик. Тим паче, для ветеранів нині діє знижка у 80% і коштує він 700 грн. Пенсіонер погодився на це і дістав зі схованки у кімнаті гроші. Псевдогазовик у цей момент вирішив ще й «перевірити» кількість радіаторів опалення у кімнатах. Відволікши господаря, заволодів грошовими коштами у сумі 34 тисячі гривень.

Для встановлення особи зловмисника поліцейські відділення №6 (м.Здолбунів) проводять невідкладні слідчі дії за фактом крадіжки, поєднаної із проникненням у житло, у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 3 статті 185 КК України.