13.01.2022, 16:35

На Рівненщині лікарка зі своєю матір'ю напали на жінку

Стався інцидент ще у 2020 році. Тоді хірургиня Володимирецької багатопрофільної лікарні зі своєю мамою поблизу магазину "Зустріч" у селі Сопачів напали на жінку, яка перебувала в автмобілі. Зараз жінкам визначили покарання.
Про це інформують у Єдиному реєстрі судових рішень.

Відомо, що постраждала разом із чоловіком приїхали по покупки. Чоловік покинув автівку, а жінка залишилася чекати. Опісля до неї підійшла лікарка та ї мати, які почали її бити, тягнути за волосся та наносити укуси. Також вони дістали телефон потерпілої та розбили його об асфальт. Потім з'явився чоловік, який почав їх розбороняти. Жінка, яку побили, звернулася до медиків, оскільки отримала чимало тілесних ушкоджень.

У суді постраждала жінка вимагала відшкодувати їй матеріальний збиток в сумі 1 504 гривень за лікування, 10 862 гривень втраченого заробітку, 80 000 гривень моральної шкоди, а також 12 524 гривень за розбитий телефон.

Суд визнав винними і лікарку і її матір та призначив їм штраф. Жінки мають сплатити 850 гривень штрафу, 1503 гривні матеріальної та 5000 моральної компенсації.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ