18.01.2022, 21:40

19 січня: сімейний гороскоп для всіх знаків Зодіаку

Дізнайтесь, що вам віщують зірки у сімейній сфері.
Овен
Близькі порадують високим тонусом і не принесуть ніяких турбот. Діти будуть радісно займатися улюбленим хобі або знайдуть собі нове, а батьки під впливом Сонця будуть завжди готові Вам допомогти.

Телець
У відносинах з близькими постарайтеся зберігати спокій, що б не трапилося, навіть якщо здається, що діти навмисне Вас намагаються розлютити. Тільки так Ви досягнете миру в будинку.

Близнюки
Нептун в негармонійному аспекті може посіяти розбрат між Вами і Вашими близькими. Можуть виникнути розбіжності з родичами чоловіка / дружини. Приділяйте більше уваги дозвіллю і вихованню дітей.

Рак
На Ваші відносини з близькими впливатиме Венера, яка допоможе успішно вирішити всі конфлікти і прийти до гармонії. Багато чоловіків і жінок знака зважаться на переїзд, почнуть ремонт, куплять машину або ще одне житло.

Лев
Сьогодні Вам слід з потроєним ентузіазмом взятися за організацію свого побуту. Наберіться сміливості і постарайтеся зробити максимум - Ви ж робите це для себе. Не шкодуйте на затишок і комфорт ні сил, ні фінансів.

Діва
У родині не все буде гладко, але не варто занадто переживати з цього приводу. Ви побачите, що все владнається - але тільки за умови, що ви почнете діалог зі своїми близькими.

Терези
Відносини з родичами будуть не найтеплішими через несприятливу позицію Нептуна. Доведеться потерпіти, поки ситуація вирівняється. Проявіть добру волю.

Скорпіон
Ви будете мріяти про увагу та підтримку близьких навіть більше, ніж зазвичай. Але обережніше! Якщо будете вести себе надмірно зверхньо по відношенню до своїх близьких, справа може скінчитися образами і конфліктами.

Стрілець
Ви будете давати раду капризами своїх дітей найделікатнішим і м'яким чином. І це дасть свої плоди! М'яке звернення - найефективніше.

Козеріг
Вплив світил ідеально підходить для того, щоб примиритися з близькими, особливо братами і сестрами - як рідними, так і двоюрідними.

Водолій
Вам важко буде визнати це, але часом Ви теж помиляєтеся. Зайва категоричність нікому ще не грала на руку. Постарайтеся встановити з сім'єю більш позитивні відносини, будьте дипломатичні.

Риби
З самого ранку гармонія сімейного життя може бути порушена сварками через дрібниці. Будьте максимально відкритими по відношенню до своїх близьких, показуйте готовність до діалогу; уникайте будь-якої агресії. Тоді Ви зможете досить легко все залагодити, і в будинку знову запанує мир.