07.02.2022, 13:07

Юні рівняни вибороли медалі на змаганнях

фото з rivnerada.gov.ua.

3-5 лютого відбувся V Відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби. Змагання проводились на призи голови Кам’янець - Подільської районної ради М.Є.Сімашкевича, - повідомляють в Управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту.
Позмагатися з'їхалися близько 200 учасників з Київської, Одеської, Закарпатської, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької областей та м.Києва.

Від Рівненської області виступали вихованці ДЮСШ#5 міста Рівного. Юні рівненські спортсмени продемонстрували хороший рівень підготовки та вибороли дві медалі.

- Білоус Ілля здобув золото турніру у ваговій категорії 41кг, здобувши три перемоги над суперниками;

- Дудніков Всеволод став бронзовим призером змагань у ваговій категорії 25 кг. На шляху до медалі також здобув 3 перемоги.

За повідомленням з прес-служби Рівненської міської ради.

Нагадаємо, самбісти повернулися у Рівне з медалями. У Рівному відкрили секцію з фехтування