06.05.2022, 23:09

Чи буде у Рівному комендантська година на 9 травня?

Це питання цікавить багатьох. Тож мер Рівного Олександр Третяк пояснив, чи варто очікувати обмеження на понеділок, 9 травня. Адже, в цей день усіх закликають бути максимально обережними через зацикленість росіян на цій даті.
- Хочу сказати, що станом на вечір п'ятниці (6 травня), поки що немає передумов про введення комендантської години на понеділок, 9 травня. Тим паче, що відбулося засідання ради оборони області. Вирішили, що з вівторка, 10 травня, зміниться час комендантської години - початок о 23.00 і до 5.00, - повідомив мер Рівного Олександр Третяк на своїй сторінці у інстаграм.Мер наголосив, що 8 та 9 травня у Рівному не буде жодних заходів, жодних святкувань. Восьмого числа буде покладання квітів до Стели Героїв, а також на кладовище Нове. На могили тих, хто загинув за Україну. Без урочистостей і церемоніалів.

"9 травня буде робочий день, але будьмо пильними, адже можуть бути всілякі провокації зі сторони рашистів, різні радикальні дії, тому не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, якщо вони лунатимуть. Не нехтуйте попередженнями від влади, адже ситуація може змінитися будь-якої хвилини. Пам'ятайте: ми в стані війни. Тому потрібно бути уважними та зібраними", - наголосив Олександр Третяк.

Варто зазначити, що Центр протидії дезінформації при РНБО України закликає напередодні та під час 8-9 травня бути особливо уважними до сигналів повітряної тривоги.

"Оскільки російські війська не можуть похвалитися вагомими здобутками на фронті до Дня Перемоги, підвищується ризик масованих обстрілів українських міст в ці дні. Тому закликаємо особливо уважно реагувати на сигнали повітряної тривоги, а також дотримуватись правил в разі запровадження комендантської години", - йдеться у повідомленні Центру у каналі на Телеграмі.