08.05.2022, 14:58

Молитва до жон-мироносиць

За Священним Писанням, мироносиці – це ті жінки, які принесли миро, тобто запашну олію, щоби за тогочасним юдейським звичаєм вранці після завершення суботнього дня намастити нею тіло Спасителя.
Відомо про сім жінок-мироносиць: Марію Магдалину, Марію Клеопову, Соломію, Іоанну, Марфу й Марію, Сусанну. Були й інші жінки-мироносиці, але їхні імена не згадуються у Євангелії.

Відомі й молитви до жон-мироносиць. Ось кілька із них:

Молитва перша святим жонам-мироносицям

О, жони благословенні, мироносиці святі, мир Христовий в серцях своїх тримаєте! Пошановуємо відданість вашу, бо у Хреста Господнього безбоязно стояли. Ублажаємо і саме після в Бозі ревність вашу, котрою рухалися, до гробу з поспіхом миром помазати похованого Владику. Прославляємо чисту любов, що заради воскреслий Господь перше вам з’явився та радістю серця ваші наповнив. Шануємо і апостольські труди, що ними ж Христа воскреслого сміливо сповідуєте перед народами, вельможами й царями.

Нині ж до вас з вірою і любов'ю прибігаємо і старанно просимо: ублагайте Всещедраго Життєдавця силою Хреста Його нам зміцнитися, в подвигах любові та самовідданості утвердитися, душевним і тілесним болістям нашим уздоровитися. Щоб засяяла й нам благодать Воскреслого Христа, Бога нашого, і щоб увійти в приготовлену Ним Світлицю Небесної слави, і де разом з вами сподобитися прославляти Тройцю Єдиносущну і Нероздільну на віки віків. Амінь.

Молитва друга святим жонам-мироносицям

О святі Марфо і Маріє та інші святі жінки- мироносиці! Умоліть Улюбленого вами Найсолодшого Iсуса, Який вас полюбив, Його ж ви визнали Христом, Сином Божим. Нехай дасть і нам, грішним рабам Божим, гріхів прощення, у вірі праведній нелицемірне і тверде стояння. Оселіть в серцях наших дух страху Божого, смиренного на Бога уповання, терпіння і до ближніх милосердя. Визволіть нас молитвами вашими від спокус житейських, бід і напастей, щоб тихе і мирне життя тут проживши, з помислами непорочними та серцем чистим, предстали ми на тому Страшному суді, і добру відповідь на ньому давши, радості невимовної у Царстві Небесному сподобилися на віки віків. Амінь.

За повідомленням з apostrophe.ua та p-uapc.te.ua.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ