Рівнянам: Як діяти, якщо показники в платіжці не співпадають з вашими
❌ Ні, це не помилка працівників нашого абонвідділу.
✔️Це означає, що ви подали свої показники не в останній день місяця. А ми, привели їх до загального розрахункового періоду за місяць.
❓Як відбувається таке нарахування
✔️До прикладу, ви подали показники свого лічильника 20 числа. Тобто, до кінця місяця залишається ще 10 днів. Воду вам ніхто не перекривав, тож ви продовжуєте нею користуватися, як і раніше. Тому ми до показника вашого лічильника додали середньодобове використання води, спрогнозувавши її приблизну кількість на останній день місяця. Таким чином, і виникли, так звані, «зайві куби» у платіжках.
❓Якщо я подав показники лічильника і до кінця місяця більше не користувався водою, а за зайві куби, які мені нарахували, всеодно заплатив
✔️Оплачені вами «куби» нікуди не діваються і ви зможете їх використати у будь-який момент.
❓Для чого це робиться
✔️Законодавець передбачив спеціальну «Методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг». Відповідно до неї обрахунок має проводитися в останній день календарного місяця.
Тому ми приводимо цей процес у відповідність до вимог чинного законодавства.
Окрім того, це дозволить зменшити фінансове навантаження на мешканців багатоквартирних будинків за рахунок зменшення небалансу, що виникав між поданими показниками лічильників у різні дні і загальною кількістю води, що була подана до будинку. Адже його плату доведеться розподіляти між всіма мешканцями будинку.
❓Як довго триватимуть нарахування таких «зайвих кубів»
✔️Цей процес тимчасовий і носить виключно індивідуальний характер. Щойно ви почнете подавати показники свого лічильника в останній день календарного місяця, нарахування «додаткових кубів» припиняться.

водоканал, оплата комуналки, платіжка, тариф на воду, споживач
Як вивести плями від фруктів з одягу: дієві поради для господинь

Фруктові плями на улюбленому одязі — справжнє випробування для кожної господині. Вишня, чорниця, полуниця, виноград чи гранат залишають яскраві сліди, які глибоко вбираються у тканину.
переглядів: 176
Як приготувати літній десерт: швидкий рецепт, що освіжає

У літню спеку хочеться чогось легкого, прохолодного та смачного. Ідеальним варіантом для такого випадку є освіжаючий десерт, який не потребує багато часу на приготування і не перевантажує організм.
переглядів: 244
Як з рівненського автвокзалу їдуть маршрутки і автобуси (початок доби)

Літо - час мандрівок, найкращий період, аби вибратися у дорогу за різними напрямками. Та для успішної мандрівки треба усе ретельно спланувати. І головно - спланувати час виїзду. Пропонуємо вашій увазі довідковий час відправлення рейсів за різними напрямками.
переглядів: 771
У МОЗ попереджають про небезпеку лептоспірозу: як захистити себе влітку

Медики попереджають українців про загрозу лептоспірозу — гострого інфекційного захворювання, яке особливо активізується у літній період. Інфекція передається людині через контакт із водою, ґрунтом або їжею, зараженими бактеріями лептоспір. Найчастіше джерелом зараження стають гризуни.
переглядів: 332
На території Рівненського зоопарку встановили підйомник

Рівненський зоопарк зробив ще один крок до безбар’єрності. Вхід до Екзотаріуму тепер облаштований сучасним підйомником для людей на кріслах колісних, а також для батьків із дитячими візками.
переглядів: 1026