31.05.2022, 10:00

ВАЖЛИВО: Якщо є борги - субсидію не призначать

Чи призначається житлова субсидія домогосподарству за наявності заборгованості по сплаті за житлово-комунальні послуги?
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.2022 № 462 розгляд питання щодо призначення житлової субсидії на наступний період з травня 2022 року домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2021-2022 років, буде проведений без звернень громадян.

При визначенні права на призначення субсидії на наступний термін враховується інформація організацій надавачів житлово-комунальних послуг про наявність заборгованості на перше травня цього року.

Звертаємо увагу, що при визначенні права на призначення субсидії враховується заборгованість понад три місяці, тобто для призначення субсидії з першого травня не враховується заборгованість за квітень, березень та лютий. На перше лютого заявники мають розрахуватись за комунальні послуги повністю.

На даний час управління державних соціальних програм Департаменту вже отримало інформацію про наявність простроченої понад три місяці заборгованості. Для 781 домогосподарства Рівненської міської територіальної громади (м. Рівне та смт. Квасилів) житлова субсидія не призначена через наявність заборгованості, сума якої перевищує 680 грн.

Такі заявники будуть повідомлені спеціалістами управління та мають термін на погашення такої заборгованості до 30.06.2022.

Для продовження субсидії, з 1 травня, таким громадянам необхідно подати квитанції про сплату заборгованості у визначений термін до філій управління.

Департамент соціальної політики Рівненської міської ради
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ