Ми у Facebook
06.06.2022, 17:00

У Рівному відбудеться ексклюзивна вистава

У середу, 8 червня, рівненські лялькарі покажуть ексклюзивну виставу для дітей віком від 0 до 3-ох.
Що очікувати

“Стук-Грюк” – вистава, що спрямована на ознайомлення малят з новими предметами, поняттями, звуками, оточуючим світом. У ній застосовуються комбінації різних фактур, кольорів, рухів, що заохочує малюків до пізнання і взаємодії.

Вистава створена з урахуванням рекомендацій психологів раннього віку та досвіду закордонних “Бейбі-театрів”.

Ігровий майданчик має вигляд манежу, зробленого з картонних коробок-будиночків. Поняття «будинок» з першої ж миті входить в життя дитини. Почнемо з того, що животик мами – це певною мірою затишна оселя на перші місяці життя. Потім довгий час хатинка вбачається у колисці, далі малюк знайомиться і з будинком, в якому живе він сам та його родина. Коли двері будиночків відчиняться, маля побачить, усвідомить та запам’ятає, що в гнізді живе пташка, в нірці – зайчик, в будці – песик, у воді – рибка… І всі вони також, рухаються, звучать та живуть зовсім поруч з нами. Присутність персонажів за дверима (у коробці-будиночку) передається за допомогою різноманітних виразних засобів.

А ще, наша вистава буде обов’язково починатися зі звичайної розмови, знайомства, а закінчуватися спільним дослідженням декорації та вільним переміщенням її елементів. Ми віримо, що перше знайомство з мистецтвом – має бути приємним, адже театр починається там, де починається гра в саме життя.

Нагадаємо, що Рівненський театр ляльок працює за Законом Воєного Стану.

Вхід на вистави виключно за квитками, кількість яких обмежена.

Бронюйте квитки в касі театру, на сайті, або за телефоном:
+38 068 5897652

Вхід для внутрішньо переміщених громадян: безоплатний

Рекомендований благодійний внесок: 60 грн

На правах реклами