24.06.2022, 09:34

Рівненщина: Де можна, а де заборонено збирати ягоди?

На ринку вже з'явились у продажі чорниці та влада області застерігає жителів Полісся збирати ягоди у лісах на прикордонній території з Білоруссю чи, тим паче, в лісах Білорусі.
Жителі Рівненського Полісся, збираючи ягоди, не повинні перетинати білоруський кордон. Адже з українського боку він закритий.

На цьому наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. Очільник області також закликав мешканців прикордонних територій поставитися до ситуації з усією серйозністю.

«Нещодавно керівництво республіки білорусь «дозволило» українцям в односторонньому порядку відвідувати ліси білорусі для збору ягід. Будьте обережні, це провокація, - застерігає Віталій Коваль. - Прохання до всіх свідомо до цього поставитися і не перетинати державний кордон. Адже з української сторони він закритий. Збираємо ягоди в наших рідних поліських лісах».

Нагадаємо, нещодавно Рада оборони області дозволила відвідувати ліс для збору дикоросів на Рівненщині. Проте на визначених прикордонних територіях діють обмеження.

Зокрема, заборонено збирати ягоди у північних частинах шести територіальних громад: Локницькій, Зарічненській, Висоцькій, Миляцькій, Старосільській, Березівській.