25.06.2022, 10:45

Історична подія: українці за три дні перевиконали план по "народним байрактарам"

Українці за три доби назбирали 600 мільйонів гривень, яких вистачить на купівлю чотирьох «Байрактарів», повідомив волонтер Притула у Facebook.
Далі пряма мова:

Проєкт "Народний Байрактар" свої місії виконав. Насправді цей проєкт не про "Байрактри", тобто і про них так само, але це видимий сенс, який ми закладали в цей проєкт.

Насправді там було ще дві речі, які б я хотів підкреслити і які відбулися. Це проєкт про українську крутість! Це проєкт про гідність! Це проєкт про викорінення меншовартості! Це проєкт про те, що ми показали самі собі і всьому світу, що для українців немає нічого НЕМОЖЛИВОГО!

Давайте вірити в себе більше і більше. Імперії насаджували нам комплекс меншовартості, його потрібно катастрофічно швидко позбавлятися. Тому що ми - УКРАЇНЦІ, ми - СИЛА! Ми можемо перевертати світ! Ми можемо переписувати історію!

Те, що ви зробили за останніх три дні, не робив - ніхто! Ми маємо найкрутішу в світі Армію!

А друга річ, яку я хотів би підкреслити взаємопов'язана з першою. Те що відбулося, відбулося з одної простої причини - ми всі були разом! Ми були об'єднані! І ЄДНІСТЬ нас порятує, як НАЦІЮ, як ДЕРЖАВУ!

Задача була за сім днів зібрати на три "Байрактари", ми зібрали за три дні. Причому ми зібрали на ще один!!!


Всім спасибі! Ми це зробили!!! Проєкт "Народний Байрактар" вважається успішно виконаним!

Відеозвернення Сергія Притули y Facebook дивіться: тут
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ