Що робити, щоб мати кращий врожай огірків: ТОП-5 методів
Водночас через спеку та низку інших факторів огірки можуть жовтіти чи не плодоносити. Що ж робити, щоб цього не сталося?!
То ж для того треба знати серкрети підживлення цих рослин, які точно допоможуть отримувати рясні плоди довше, а також допоможуть зупинити засихання чи скручування листя.
Як визначити, чого не вистачає огіркам: поради городникам
ТОП-5 кращих порад підживлення та для росту огірків:
1. Дріжджі допоможуть краще рости
Ви не повірите, але саме дріжджі допоможуть вам отримати рясні плоди огірків. Таке підживлення оптимально проводити тричі за сезон і це допоможе мати вдалий врожай.
Рецепт приготування таокго типу підживлення надзвичайно простий. На звичайне, традиційне відро з водою води розчиняють 1 л цього органічного добрива. ППоливати таким розчином варто рясно півлітри, літра і гарний результат - гарантовано.
2. Попіл для формування плодів
Коли огірки вже виросли, мали квітки найкращий варіант підживлення є калій.Д ля того, щоб позбавити рослини браку цього мінералу городники використовують попіл. Відтак для приготування підживлення розводять один стакан попелу на десять лірів води та рясно проводять полив. Один раз в тиждень таке підживлення дасть результат.
3. Допоможе курячий послід
Для огірків корисним є і курячий послід, який зараз можна не збирати, а просто придбати у магазині. Рецепт приготування добрива з послідом теж зовсім не складний. Півлітра сухого посліду розчиняють у 10 л води. Але головний секрет у тому, що добриво має добре відстоятися 5-7 днів. Тоді ефект буде кращим.
4. Огіркам необхідний фосфор
Щоб огірки довше давали плоди - варто використати комплексні добрива. Їх можна придбати в магазині, чи зробити самомтійно. Так, на 10 л води розчиніть по 10 г калію сульфату та карбаміду. Не завадить підмішати й склянку попелу.
5. Ложка гумату творить чудеса
Добре зарекомендувало себе добриво гумат натрію. В 10-літровому відрі розчиняють 1 столову ложку гумату, а під корінь вливають по 0,5 літра розчину.
Гарного врожаю вам. Впевнені, з нашими порадами він не забариться!

вирощування огірків, поради городникам, огірки, поради городникам, сад, город, огород, новини Рівного
"Газмережі" проводить обслуговування у Рівному з тимчасовим відключенням газу

Рівненська філія "Газмережі" повідомляє про проведення планового технічного обслуговування газових мереж у багатоквартирних будинках обласного центру. У зв'язку з необхідністю виконання цих робіт, тимчасово буде припинено розподіл газу за низкою адрес.
переглядів: 208
ТОП-5 ВНЗ Рівненщини за рейтингом "Освіта.ua"

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив свіжий рейтинг ТОП-200 ВНЗ України, до якого увійшли п'ять провідних закладів вищої освіти Рівненської області. Розповідаємо про кожен з них, їхні особливості та переваги для майбутніх студентів.
переглядів: 213
Бананова шкірка – секрет пишного саду та кімнатних рослин

Виявляється, звичайна бананова шкірка – це не просто харчові відходи, а справжнє джерело цінних поживних речовин для ваших рослин. Замість викидати її у сміття, подаруйте своїм зеленим улюбленцям неймовірний заряд енергії та здоров'я!
переглядів: 247
16 травня на Рівненщині знову очікуються нічні заморозки

Рівненський обласний центр з гідрометеорології попереджає про збереження небезпечних погодних умов на території області. За прогнозами синоптиків, у ніч та ранок 16 травня очікуються заморозки в повітрі 0..-2º, що відповідає ІІ рівню небезпечності – помаранчевому.
переглядів: 286
Як боротися з яблуневою плодожеркою: найефективніші методи захисту саду

Яблунева плодожерка – один із найнебезпечніших шкідників плодових культур. Крім яблуні та груші, пошкоджує плоди сливи, аличі, абрикоса, черешні, персика і деяких інших культур, але найбільшої шкоди завдає в насадженнях яблуні.
переглядів: 242