21.07.2022, 17:19

Корисні властивості чорниці, або як проста ягода може допомогти вашому здоров'ю

Багато людей полюбляють їсти чорницю. З нею готують пиріжки, вареники, джеми, або їдять у чистому вигляді. Але не всі здогадуються про те, скільки корисних властивостей вона містить у собі ю
- Чорниця багата на вітаміни (В1, РР, Е, С, В2, А), мінерали (кальцій, залізо, калій, марганець)- рекомендується для профілактики сезонного гіповітамінозу та анемії.
- Є природним антиоксидантом.
- У чорниці відзначають антисептичну, антибактеріальну та протизапальну дію, тому така ягода затребувана при застуді та запальних процесах у верхніх дихальних шляхах.
- Вживання чорниці покращує роботу мозку, захищає дитячий організм від вірусних інфекцій та знижує рівень глюкози крові.
- Чорниця допомагає при харчовому отруєнні, згубно впливаючи на шкідливі бактерії. Свіжі ягоди показані при запорах, а сушені допоможуть позбутися проносу.
- Відвар чорниці корисний при дисбактеріозі, оскільки підтримує нормальну мікрофлору.
- Ягоди чорниці здатні стати смачною профілактикою ожиріння, діабету та хвороб серцево-судинної системи, а також онкопроцесів.
- Завдяки наявності у складі чорниці антоціанів її плоди покращують зір, впливаючи на кровообіг у сітківці та гостроту зору. Особливо корисні такі ягоди для дітей з короткозорістю або високими навантаженнями на орган зору.
- У чорниці є сечогінний ефект, тому вона показана при запаленні нирок або утворенні ниркових каменів.
-Чорниця рідко викликає алергічні реакції.
- Малята до року можуть вперше спробувати чорницю у 7-місячному віці за умови відсутності проблем зі стільцем.
- Чорниця вводиться в дитячий раціон у перетертому вигляді (її додають у пюре із фруктів), а також у вигляді соків. Цілими ягодами можна пригостити малюків старше року, дозволяючи з'їсти на день від 1/2 до цілої склянки. Діти старше 3 років можуть з'їдати в день від 1 до 2 склянок чорниці, якщо така ягода добре переноситься.
- Чорницю також часто додають до йогуртів, сиру, пирогів, десертів, киселів та інших страв.
- Ягоди потрібно перебрати і помити під проточною водою, після чого обдати окропом. Ошпарені ягоди для подрібнення поміщають у блендер або перетирають через сито.