03.08.2022, 18:02

На Рівненщині знову росте кількість випадків ковіду?

Як інформує обласний центр контролю і профілактики хвороб, 25-31 липня в Рівненській області задокументували одну смерть від ковіду. Померла 59-річна жителька Володимирця, що не мала вакцинації від коронавірусу.
Загалом, за останній тиждень липня захворіли 69 жителів області, більшість з яких теж не мали жодної дози вакцини.

Як відомо, показник захворюваності склав 6,0 випадків на 100 тис. населення, що на 68,3% більше, ніж за минулий тиждень.

"Тож варто не забувати, що вакцинація проти COVID-19 продовжується", - кажуть в центрі контролю і профілактики хвороб

Зазначають там і те, що на цей момент в області функціонують пункти вакцинації, працюють мобільні бригади та центр вакцинації населення. Рівненщина забезпечена в достатній кількості вакцинами CoronaVac та Comirnati.

Загалом, з початку пандемії в області на коронавірус захворіла 175 841 людина, одужало 173 172, 2 591 хворий помер.

Станом на 2 серпня в лікарнях Рівненської громади проходять лікування 37 людей. Троє з них — у стаціонарі. Про це інформує у мер міста Олександр Третяк. За його статистикою, 80% хворих не мають жодної дози вакцини від COVID-19.

Очільник міста говорить, що багато оточуючих можуть бути інфікованими, однак не мати медичного підтвердження. Така особа розповсюджує вірус. Тому важливо, аби інфіковані люди були виявлені та отримали лікарську допомогу. При появі ознак, що характерні для коронавірусу, необхідно обмежити контакт з оточуючими та звернутись до свого лікаря дистанційно.

Також він просить жителів громади вакцинуватися від коронавірусу. Пункти вакцинації працюють у всіх медичних закладах міста кожного дня.