06.08.2022, 11:00

У Рівному сьогодні проводять благодійний ярмарок на підтримку воїнів ЗСУ

Сьогодні, 6 серпня з 12:00 до 19:00 у Рівному, в історичному кварталі «Бергшлосс» (Рівненський пивзавод) відбудеться Благодійний ярмарок - «Бренди Рівненщини».
На вас чекають якісні товари та послуги від виробників:

Пивзавод “Рівень”, ТМ Щедрик, ТМ “Віліс”, ПП “Аметист плюс”, Amberial, “ГОСТинчик”, “Пан Велес”, хлібопекарня “Верхівськ”, ТМ “Паляниця”, Компанія Мармарос – активний відпочинок у Карпатах, “Лазорчик, “ТМ “Карпатська джерельна”, АлексДент”, MParty show studio, “Тунель Кохання”, “Західноукраїнська м`ясопереробна компанія”, Домова Служба, Vasanta spa, Холдинг Шериф, магазин прапорів “Захід”.

Унікальна локація та рідкісні експонати від Рівненського музею фотомистецтва, ексклюзивні фотосесії від відомого фотохудожника Alex Kharvat.

Майстер-класи з гончарства, розпису виробів, плетіння від майстрів народної творчості з м. Луцьк. Гарний настрій від Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне та Юлька Кулька”.

Мультибол від Футбольна академія “Стандарт” Рівне”.

Локація – пивні легенди Рівного: пивний ретроавтомобіль, смажений кабанчик.

Розіграш подарунків та благодійний аукціон.

100% коштів виручених під час заходу буде спрямовано на купівлю позашляховика для 110 бригади ЗСУ благодійною спільнотою “Відповідальні українці”.Благодійна спільнота «Відповідальні Українці» – це більше 120 підприємців, власників та керівників бізнесу, волонтерів, небайдужих людей з Рівного та інших міст України, з-за кордону. Спільнота вже зібрала більше 400 тисяч гривень та придбала два автомобілі для ЗСУ!