Що потрібно знати про користь риби мамам малюків?
- білка та амінокислот;.
- фосфору, кальцію магнію та інших мінералів;
- вітамінів А, В, D та Е;
Все це необхідно для зростаючого організму!
Цей продукт ділять на три види:
- нежирна риба: хек, мінтай, тріска, судак.
- помірно-жирна риба: морський окунь, короп, сом та лящ, форель.
- жирна риба: оселедець, осетр, горбуша, сайра.
Жирну рибу в дитячому харчуванні використовувати не можна, тому що орган зиму дитини складно перетравлювати такий важкий продукт.
Рибу дитині слід починати вводити з 10 місяців, її слід вводити окремо від усього, тому що риба вважається сильним алергеном.
Ікру і морепродукти (креветки, краби, кальмари) можна давати дитині після 3х років, ці продукти теж мають сильний алерген.
Червона риба (кета, сьомга, лосось) так само має високий ступінь алергенності.
Запам'ятайте! Головне правило - відсутність кісток (про небезпеку говорити не будемо), для цього краще віддати перевагу філе або вибирати рибу з великими кістками.
Рибу краще готувати на пару чи тушкувати.
Рибу слід давати дитині з року до 2-х років 1-2 рази на тиждень по 100гр.

Діти учасників бойових дій можуть скористатися пільгами на навчання — вступна кампанія-2025

В Україні триває вступна кампанія, і держава нагадує: діти учасників бойових дій мають право на низку освітніх пільг. Йдеться як про фінансову, так і соціальну підтримку під час навчання у вищих та фахових передвищих закладах освіти.
переглядів: 92
Електронний квиток у Рівному: Контролювати будуть?

Поволі у транспортній галузі Рівного настає нова віха – місто нарешті починає переходити на електронний квиток. Пасажири оплачуватимуть поїздки за допомогою валідаторів або користуючись власним смартфоном.
переглядів: 520
З 1 липня соцвиплати оформлятиме Пенсійний фонд: що зміниться для українців

З 1 липня 2025 року в Україні відбудеться важлива зміна в системі соціального захисту: функції призначення та виплати державної соціальної допомоги окремим категоріям громадян перейдуть від органів соцзахисту населення до Пенсійного фонду України (ПФУ).
переглядів: 452
Ламінування документів: чи можна це робити та що кажуть у ДРАЦС

Чимало людей, намагаючись зберегти документ від псування, звертаються до послуги ламінування. Водночас виникає закономірне питання: чи залишається заламіноване свідоцтво дійсним?
переглядів: 389
Документи для виїзду дитини за кордон: що перевіряють прикордонники

З початком літнього сезону традиційно зростає кількість охочих перетнути державний кордон. Серед них — значна частина жінок із дітьми.
переглядів: 394