16.08.2022, 20:50

Смак моря: секрет приготування кукурудзи, як на пляжі в Одесі

Основний секрет кукурудзи, яку продають на пляжах - час варіння та те, наскільки вона є свіжою.
Для того, щоб приготувати найсмачнішу кукурудзу вдома потрібно:

1. Вибрати найвіжіші качани.
Чим свіже качан, тим смачніше буде варена кукурудза. Перед купівлею або орієнтуйтеся на колір листя, або розламайте зернятко — молода кукурудза відрізняється м’якоттю білого чи світло-жовтого кольору. На дотик початок повинен бути м’яким, але при цьому пружним.

2. Замочити у воді.
Якщо ви купили кукурудзяний качан в листі, очищати його не потрібно — перед варінням достатньо промити і видалити грубі волокна. Наявність листків дозволить зберегти натуральний смак, що нагадує кукурудзу на пляжі.

3. Помістіть кукурудзу в окроп.
Молода кукурудза в листі вариться максимально швидко — від 10 до 25 хвилин, залежно від сорту та розміру качана. Після 10 хвилин варіння рекомендується кожні 5 хвилин пробувати кукурудзу на готовність.

4. Перед подачею - нехай настоїться.
Ще один секрет смачної кукурудзи з пляжу — упарювання. Після варіння до готовності і зливу води залиште качани в каструлі, накривши її рушником на 10-15 хвилин. Подібний метод додасть кукурудзі м’якості і додасть приємний аромат.

5. Масло і сіль.
Традиційно варена на пляжі кукурудза подається з вершковим маслом, маргарином і сіллю. У домашніх умовах ви також можете скористатися цими інгредієнтами — очистіть початок від листя, додайте масло або сіль і подавайте на стіл.

Смачного!