28.08.2022, 14:35

Молитви до Пресвятої Богородиці, яку слід промовляти саме 28 серпня

Успіння Пресвятої Богородиці святкують в Україні 28 серпня.
Про що просять на Успіння Богородиці?

На Першу Пречисту віряни перед іконою Пресвятої Богородиці моляться:

•про позбавлення від страху перед фізичною cмepтю;
•зміцнення християнської віри.
•при хвоpoбах.

Молитва до Пресвятої Богородиці

Богородице Діво‚ радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти в жонах‚ і благословен плiд утpoби Твоєї, бо Ти поpодила Спаса душ наших. Амінь.

Молитва до Пресвятої Богородиці

Під Твою Милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбави нас, Єдина Чиста і Благословена. Преславна Приснодіво Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові Твоєму і Богові нашому, щоб спас задля Тебе душі наші. Амінь.

Молитва перед іконою Успіння Пресвятої Богородиці

О, Діво Маріє, Мати наша, Отець Небесний зробив Тебе Храмом та інструментом Святого Духа, щоб, прийнявши від Тебе плоть, Предвічне Слово увійшло в світ і оселилося з нами.

Ти, о Мати, завжди була для нас тією провідною зіркою, яка веде до дому Отця. Як колись в Кані Галилейській Ти говорила до наших праотців, так і нині Ти звертаєшся до нас зі словами: “Зробіть все, що Він вам скаже”.

Божий Притулок грішників, будь Господньою поміччю нам, недосконалим і немічним, Своїм Небесним Покровом бережи нас від зла, яке нам постійно загрожує. Скорботним втіха, як Мати, поможи нам, коли в нас вичерпується надія і сили для доброго християнського життя. Разом з нами випроси у Сина Свого хвopим зцiлення та благодать здоров’я душі і тiла для всіх слабких і стpaждаючих.