06.09.2022, 17:55

На війні загинув старший солдат з Рівненщини

На війні загинув наш земляк – Захисник України.

Про трагедію повідомив 6 вересня Сарненський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.
«Спекотне літо добігло свого завершення, а ми його навіть і не відчули... Ми сповна відчули лише пекельний біль втрат, що несуть за собою маленькі папірці, в яких родина побачить найстрашніші для себе слова... Один з таких папірців навічно знищив спокій в родині СМИКІВ з міста Сарни... бо 31 серпня 2022 року в районі н.п. Любомирівка Миколаївської області, під час ворожого артелерійського обстрілу, загинув син, старший солдат СМИК Дмитро Олександрович, 2002 року народження.
Клята війна завжди несе з собою руйнації та смерть, часто забираючи найкращих дітей нашого народу, цвіт нації, тих чиє життя здавалося б ще попереду, тих хто міг би принести надто багато корисного для своєї держави.
Ми приносимо слова щирих співчуттів батькам загиблого Героя мамі Олені Михайлівній та батькові Олександру Анатолійовичу, молодшим братам Дмитра Олександровича, родичам, друзям щодо непоправної втрати. Ми сумуємо разом з Вами!
Спочивай з миром, наш вірний Сину України! Ти любив життя... але Батьківщина була для Тебе понад усе! Вічна пам'ять Тобі, наш Герою! Ми не забудемо! Ми не пробачимо!
М'яких хмаринок Тобі, Дмитро, та шана народна»
, - написали у зворушливому дописі.