На Рівненщині триває вступна кампанія-2022
▪️ Національний університет водного господарства та природокористування – 1642 особи;
▪️ Рівненський державний гуманітарний університет – 867;
▪️ НУ "Острозька академія" – 521.
Студенти навчатимуться як за державний кошт, так і за гроші фізичних осіб.
Крім того, у коледжі області вступили 1944 дев’ятикласники. Всі вони навчатимуться за рахунок державного (регіонального) замовлення.
Нагадаємо, цьогоріч Рівненщина розширила мережу університетів. До області, у зв’язку із воєнним станом, переїхав Луганський державний медичний університет з Рубіжного. Кількість першокурсників у ньому вже сягнула двох сотень.

Рівненщина, вступна кампанія, навчальний рік, абітурієнти, вступ 2022, державне місце, приватний вуз
Юні художниці Рівненщини — серед найкращих на міжнародному конкурсі!

У Києві, в Національній бібліотеці України для дітей, підбили підсумки Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках!».
переглядів: 178
На Рівненщині розшукують 19-річну дівчину

Поліцейські та рідні розшукують безвісти зниклу 19-річну костопільчанку
переглядів: 210
Рівненська медична академія запрошує на День відкритих дверей

10 травня о 11:00 Рівненська медична академія гостинно відкриє свої двері для всіх охочих познайомитися з одним із провідних медичних закладів області.
переглядів: 185
У Рівному відбудеться фольклорний фестиваль

Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака повертається у новому форматі.
переглядів: 242
Домедична допомога: школярі Рівненщини вчаться рятувати життя

На Рівненщині тривають заняття з домедичної допомоги для учнів. Їх проводять військовослужбовці, бойові медики, госпітальєри, волонтери, рятувальники та інші інструктори.
переглядів: 402