01.10.2022, 18:31

Які православні свята будуть у жовтні

У другому місяці осені буде не одне важливе релігійне свято.
Найбільше свято - Покрова Пресвятої Богородиці, що відзначатимемо 14-го числа. Цей день є також великим державним святом для українського народу, бо на Покрову відзначають День захисників і захисниць України.

Молімося до Пресвятої Богородиці, аби Вона оберігала всіх українців Своїм святим омофором від зла та напастей, і по-особливому просімо у Неї здоров’я та сил для наших сучасних героїв, які захищають нас на фронті.
Вже завтра, 2 жовтня, вшановують пам’ять благовірного князя Ігоря Чернігівського та Київського, чий нелегкий життєвий шлях знову нагадує про страшні наслідки жаги до влади, гріх ненависті, вбивства і помсти, від чого постраждав свого часу і благовірний князь Ігор.

У жовтні також шанують пам’ять преподобного Феодосія Манявського, апостола і євангелиста Іоана Богослова, святителя Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Руси, апостола і євангелиста Луки, який, за Переданням, був першим іконописцем.

Молімося до Господа, Божої Матері та всіх святих – про допомогу і заступництво над нашим багатостраждальним народом. Віримо в Бога і в перемогу!

Про це пише Православна церква України у мережі Фейсбук.