Найкращі способи зміцнення берега
Популярні варіанти укріплення берегів
Берегозміцнення - це актуальна послуга не тільки для ставків та невеликих водойм, але й для річок. Зміцнення берегів дозволить уникнути сильного розмивання та сповзання ґрунту. Серед найпоширеніших способів берегозміцнення можна виділити декілька:
• Зміцнення берега дубом. Такий варіант підійде для водойм з невеликою глибиною, не схильних до зміни рівня води у велику сторону. Дубові палі мають привабливий зовнішній вигляд, вони дозволяють ушляхетнити територію біля водойми. Це якісний та екологічний метод, але його головна перевага полягає у простоті реалізації.
• Зміцнення берега бетоном. Ця методика передбачає встановлення зносостійких, надійних та довговічних бетонних плит уздовж берегової лінії водойми. Плити встановлюються із певною періодичністю. Така конструкція здатна витримувати високі навантаження та численні цикли розморожування. Величезною перевагою є стійкість до корозійних процесів.
• Зміцнення берега ПВХ-шпунтом. Такий спосіб вважається одним із найефективніших способів зміцнення берега. Він характеризується зносостійкістю, простотою монтажу за рахунок невеликої ваги, відмінним зовнішнім виглядом та стійкістю до температурних перепадів. Матеріал не вимагає додаткової обробки, може використовуватись повторно.
• Кожен із варіантів має свої переваги, всі вони є надійними та ефективними, завдяки чому мають попит.

Яке укріплення берега вибрати?
Перш ніж виконати зміцнення берегів, необхідно визначитися з оптимальним матеріалом. При виборі способу берегозміцнення рекомендовано враховувати низку параметрів:
• схильність берега;
• тип ґрунту;
• частота хвиль та перебіг;
• близькість будівель та ін.
Компанія "Міцний берег" виконує укріплення берегів дубом, бетоном, шпунтом ПВХ різними матеріалами. Також можливий індивідуальний підбір матеріалу та методу виконання робіт для досягнення максимальної ефективності.

Як вивести плями від фруктів з одягу: дієві поради для господинь

Фруктові плями на улюбленому одязі — справжнє випробування для кожної господині. Вишня, чорниця, полуниця, виноград чи гранат залишають яскраві сліди, які глибоко вбираються у тканину.
переглядів: 17
Як приготувати літній десерт: швидкий рецепт, що освіжає

У літню спеку хочеться чогось легкого, прохолодного та смачного. Ідеальним варіантом для такого випадку є освіжаючий десерт, який не потребує багато часу на приготування і не перевантажує організм.
переглядів: 183
Як з рівненського автвокзалу їдуть маршрутки і автобуси (початок доби)

Літо - час мандрівок, найкращий період, аби вибратися у дорогу за різними напрямками. Та для успішної мандрівки треба усе ретельно спланувати. І головно - спланувати час виїзду. Пропонуємо вашій увазі довідковий час відправлення рейсів за різними напрямками.
переглядів: 509
У МОЗ попереджають про небезпеку лептоспірозу: як захистити себе влітку

Медики попереджають українців про загрозу лептоспірозу — гострого інфекційного захворювання, яке особливо активізується у літній період. Інфекція передається людині через контакт із водою, ґрунтом або їжею, зараженими бактеріями лептоспір. Найчастіше джерелом зараження стають гризуни.
переглядів: 249
На території Рівненського зоопарку встановили підйомник

Рівненський зоопарк зробив ще один крок до безбар’єрності. Вхід до Екзотаріуму тепер облаштований сучасним підйомником для людей на кріслах колісних, а також для батьків із дитячими візками.
переглядів: 901