06.10.2022, 08:00

Рівняни терплять заради результату, або Як у Рівному ремонтують тротуари

Рівне: Суспільне

Ремонт пішохідних ділянок у Рівному триває, але затягується через дощі. Пішохідні зони заповнюються брудом та калюжами, але з дня на день тротуарів та доріжок з бруківки у Рівному стає більше.
Начальник відділу благоустрою міського департаменту інфраструктури та благоустрою Володимир Лапюк пояснив Суспільному як триває ремонт тротуарів у Рівному.

Пішохідна зона на вулиці Уласа Самчука — одна з тих, які планують відремонтувати. Зі слів місцевої жительки Галини Ковтун, через ремонтування тротуарів у дощову погоду важко пересуватися вулицями міста.

"Незручно зовсім, ви ж бачите, яка дорога, грязюка така — в магазин не можна зайти. Але терпимо і все перетерпимо, аби мир був. Як вже виходить. Що ж ти зробиш, так і буде", — ділиться Галина Ковтун.

За словами Володимира Лапюка, через затяжні дощі у вересні ремонт тротуарів затягується. На їхній поточний ремонт сесія Рівнеради виділила 55 млн грн ще в грудні 2021 року.

"У грудні були кошти затвердженні, кошти були, але, враховуючи те, що почалася війна, змінилася ситуація як в державі, так і зокрема в місті. Пішли зовсім інші податки, тоді керівництво, влада міста почали вирішувати, на що в першу чергу гроші витратити", — пояснює Володимир Лапюк.