Як сушити гриби на зиму: найпопулярніші способи
Спосіб 1: Сушимо гриби на нитці
Щоб сушіння проходило швидше, можете відділити ніжку від іншої частини гриба. Гриби добре просохнуть, якщо шматочки нанизувати так, щоб вони не торкалися один одного. Інакше в місцях дотику гриби погано просохнуть і потім гнитимуть. Підготовлені гриби розміщують в такому місці, де на них не потрапить дощ чи пил. Також зверніть увагу, що їх повинне добре прогрівати сонце, а приміщення має постійно провітрюватись. Коли ви розвісили шматочки, накрийте їх дрібною сіткою, щоб на них не сідали мухи. На нитці гриби сушать до 2-3 дні.
Спосіб 2: Сушимо гриби в духовці
Гриби поріжте на шматки, деко покрийте пергаментним папером, викладіть на нього гриби. Викладати плоди варто в один шар з невеликою відстанню один від одного. Поставте форму в розігріту на 50 градусів духовку на 2,5 години. За цей час вони значно зменшаться в об'ємі.
Протягом всього процесу сушіння дверцята духовки повинні бути трохи відчинені. Далі збільшіть температуру до 70 градусів і залиште ще на 1,5 години. Гриби будуть продовжувати зменшуватися в об'ємі. Далі зменшіть температуру до 50 градусів і сушіть до готовності - приблизно ще 3 години. Після того, як процес буде сушіння завершиться, покладіть гриби в суху банку, контейнер чи мішок і зберігайте в сухому місці.
Спосіб 3: Сушимо гриби в мікрохвильовій печі:
Очистіть і наріжте ваші грибочки. Візьміть тарілку, яку можна ставити до мікрохвильової печі. Розкладіть гриби тонким шаром. Виставіть потужність 100-180 Вт і "сушіть" гриби близько 20 хвилин. Після цього відчиніть дверцята на 15 хвилин, для того, щоб вийшла зайва волога. Зачиніть і повторіть. Оптимально повторювати 2-3 рази, щоб гриби повністю висохли. Однак якщо пластини дуже товсті, потрібно це повторювати до 5 разів.

маслюки на зиму, сушені білі гриби, грибна юшка, як сушити гриби, сушені гриби, город, сад, дім
Допомога внутрішньо переміщеним особам: куди звертатися по підтримку психічного здоров’я

Вимушене переміщення, розлука з рідними, втрати, нестабільність, щоденний стрес та відчуття небезпеки – усе це глибоко впливає на емоційний стан. Для багатьох внутрішньо переміщених осіб такі обставини стають причиною погіршення психічного здоров’я.
переглядів: 188
Догляд за молодими огірками: як поливати та чим підживити після сходів

Огірки — популярна овочева культура, яка потребує уважного догляду вже з перших днів після появи сходів. Правильне підживлення й догляд у цей період формують міцну основу для подальшого розвитку рослини, здорового цвітіння та високого врожаю.
переглядів: 213
Держава виплачує допомогу замість пенсії: що робити, якщо вам 65 і не вистачає стажу

Для оформлення допомоги необхідно звернутися до органу соціального захисту за місцем свого перебування.
переглядів: 690
Місяць спадає: що можна садити на городі 19-25 травня

Друга половина травня буде насичена городніми роботами. Місяць спадає, синоптики прогнозують потепління, а отже буде сходити городина, а що не пережило заморозки - пересієм.
переглядів: 299
Як приготувати ідеальне ризотто: ключові поради для ідеальної текстури

Ризотто — страва, яка на перший погляд здається простою, але насправді потребує точності та уважності. Один необережний крок — і замість ніжної кремової текстури ви отримаєте розварену кашу або пересушений рис. Втім, є простий спосіб, що допоможе уникнути помилки та досягти бажаного результату.
переглядів: 294