29.10.2022, 11:00

У Рівне з концертом на підтримку ЗСУ завітає Сергій Асафатов

Буде магія та неймовірно тепла атмосфера, що торкнеться серця кожного! Надзвичайний Сергій Асафатов 3 листопада з великим сольним концертом у Рівному на підтримку ЗСУ!
Його особливий оксамитовий тембр і краса дивовижних пісень огорне наші душі, й ми будемо разом гойдатися на хвилях позитиву та драйву, добра і світла головних життєвих істин і якісної української музики.

«Море», «Люди ідуть від людей», «Дякую за світанки», «Дитинство», «Дзеркало», «Туман», «Засинай», «Гарного дня», «Заведу кота», «Нові вершини» — будуть всі улюблені хіти та чимало нових прем’єр, особлива атмосфера та незабутній вечір, повний найсильніших емоцій, щирості, сюрпризів і добрих справ! Адже частину коштів із продажу квитків співак віддасть на підтримку Збройних сил України!

«Я вірю, що ми переможемо! Я вірю в то! Дуже вірю! Бо як інакше, — говорить Сергій Асафатов. — І хоч здавалося, що зараз взагалі не до музики. Але все одно те, що хоче вибратися назовні, не може бути не випущеним. Одна з моїх нових пісень «Дякую за світанки» про те, що щастя у простих речах. Це нагадування про те, що побачити сонце, яке сходить на світанку — теж велике щастя».Концерт відбудеться 3 листопада о 19.00 у Міському палаці культури. Завітайте за особливими емоціями на концерт Сергія Асафатова у Рівному!

Наші серця будуть битися у єдиному такті, відкриваючи двері щирим почуттям і найпрекраснішій музиці! Квитки можна придбати в касі палацу та на сайті: [url] https://rivne.karabas.com/ua/sergij-asafatov-3[= https://rivne.karabas.com/ua/sergij-asafatov-3/url]
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ