16.11.2022, 22:15

У Костополі з’явився новий патріотичний мурал

Рівненський художник Костянтин Качановський завершив роботу над патріотичним муралом у Костополі.
Центральним персонажем полотна став український воїн, котрий закриває собою дитину. На задньому плані зображено собор святого Петра і Павла, який показує, що з Божою допомогою ми неодмінно переможемо. Стінопис розмістили на одній зі стін дитячої поліклініки.

Головна ідея і посил муралу - це зображення захисників України, воїнів, котрі борються за майбутнє наших дітей, Витвір мистецтва буде нагадуватиме кожному, яку ціну віддають наші захисники.

Митець отримав широку популярність після квітня 2022 року, завдяки стінопису «Красавіца терпіти не буде» на одному з будинків Рівного.
Мурал став візитівкою міста і з перших днів полюбився його жителям.
“Люди дуже активно реагували, в принципі, в Костополі одні з найактивніших людей, які підходили, щось розказували, дякували і дуже сильно заряджали на позитив”, - розповів художник.

Попри погодні умови в перші дні робота над муралом тривала “З труднощів був дощ, який в перші два дні заважав, але це було не критично”, - додав митець.У муралі увіковічнили те, за що зараз бореться вся Україна, він є нагадуванням про тих, хто нас захищає і є пам'яттю про всіх загиблих за нашу Батьківщину.

Робота займає немало часу і вимагає не менше сили та натхнення, які художнику дарували жителі міста. “Загалом дуже сподобалося працювати. По-перше, саме місто: воно невелике, привабливе, після
того, як ти там побував тобі хочеться повернутись туди ще раз. Ну і люди, що надихають і залишають приємний післясмак”, - такими словами виразився Костянтин про містян.