30.11.2022, 08:40

Астрологічний прогноз: що нам підготував останній день листопада?

Дізнайтеся, що підготували вам зірки.
Овен
Якщо хтось із вашого оточення вас про допомогу, не відмовляйте: найімовірніше, вищі сили перевірятимуть вас на здатність співчувати – ваше співчуття буде винагороджено, а байдужість – покарано.

Телець
Навіть перебуваючи у стані вкрай сильного роздратування, утримайтеся від того, щоб бажати комусь зла – пам'ятайте, воно зрештою обернеться проти вас, так що не створюйте самі собі проблеми на рівному місці.

Близнюки
Сказані вами сьогодні – просто так, без приводу – підбадьорливі слова незабаром принесуть вагомі моральні дивіденди: людина не забуде добро і за першої ж нагоди віддячить вам.

Рак
Можливо, сьогодні вам здасться, що професійну мету, яку ви перед собою поставили, важко досягти, а то вона й зовсім недоступна: це не так, тому не йдіть на поводі в обставин, вірте в себе і мрію.

Лев
Найгірше, що ви сьогодні можете зробити – це витратити дорогоцінний час марно: будь-які справи цього дня виявляться успішними, тому необхідно поквапитися з їхнім втіленням у життя.

Діва
Порожні обіцянки небажано давати будь-якого дня, але сьогодні вони – категоричне табу: виконати їх ви однаково не зможете, тож навіщо давати надію людям, які вам повірять і через це будуть ошуканими.

Терези
Якщо вам вдасться знайти час для відпочинку, пам'ятайте, що він повинен бути максимально активним: безглузде сидіння на інтернет-сайтах користі не принесе, а ось заняття спортом дозволять наповнити організм енергією.

Скорпіон
Ваш девіз на сьогоднішній день – "чистота – запорука здоров'я", тому що менше пилу і бруду буде на навколишніх поверхнях, то краще ви почуватиметеся – навіть несподіване нездужання мине швидко.

Стрілець
День сприятливий для того, щоб згадати про ідею, яку ви певний час тому засунули в довгу скриньку: настав вдалий момент для її втілення в життя – вона принесе не лише гроші, а й славу.

Козеріг
Запорука вашого успіху цього дня – чесність: бажання отримати вигоду, обвівши когось навколо пальця, можливо, й увінчається успіхом, але ненадовго – незабаром за нього доведеться сплатити у подвійному розмірі.

Водолій
Можливо, ви будете так обурені чиїмись словами, що захочете гнівно висловитися у відповідь: зірки не рекомендують вам цього робити, оскільки, увійшовши в раж, ви можете перетнути всі межі пристойності.

Риби
Негатив, вкладений у спрямовані на адресу когось із людей навколо слова, може завдати серйозної шкоди, але вона здаватиметься дрібницею, порівнюючи з бумерангом, який повернувся до вас, – не варто провокувати долю.