04.12.2022, 11:00

У Рівному покажуть спектакль із пристрастю

Цей спектакль можна було б ще назвати: "Секс До і після Нового Року". Але!. Адже може бути ще і Вчасно! Навіщо ж обмежувати себе? Нехай в цьому спектаклі буде все!

Тваринна пристрасть, безмовне томління очікування, іскрометний гумор і еротичні фантазії, потреба в трепетній любові і холодок жалю після пляшки дорогого шампанського, нескінченна гонитва за задоволенням і неприкрита безсоромність олів'є з гастронома.

Будь ласка, беріть, что-кому потрібно! Все до ваших послуг! Інтимні історії під бій курантів. Любовне хуліганство в новорічну ніч.

Кого можна викликати, якщо Вам самотньо на Новий Рік? Що найчастіше цікавить чоловіків після сексу? Як повинна "звучати" любляча жінка, щоб залишитися коханій? Який подарунок треба собі зробити в Новорічну Ніч, щоб увесь рік отримувати задоволення? І чому погано, коли протікає кран? Обіцяємо багато гумору і позитивних емоцій!За умови, що Ви - людина без святенницького відношення до життя. Діти молодше 8 років на спектакль не допускаються. Старше - на відповідальності батьків.

Квитки вже в продажі в касі палацу та на сайті https://rivne.karabas.com/chornij-kvadrat-novorichnij-keks-6