Як виростити пишні хвойні: зробіть ваш сад ще кращим
⠀
Правильна посадка
Краще висаджувати хвойні рослини навесні, вранці або ввечері за менш агресивного сонця. Щоб рослини не втратили свою декоративність, висаджуйте їх на достатній відстані одна від одної. Для створення ґрунтової суміші використовуйте дернову, листову землю, пісок та торф (2:2:1:1).
Полив
Хвойні рослини люблять добре зволожений ґрунт, але не терплять застою води. Тому радимо виробляти полив уранці або ввечері, а також мульчувати ґрунт. Як мульча підійде будь-який органічний матеріал: хвойний опад, кора, тирса, торф, гумус. Не забувайте і про осінній вологозарядковий полив, особливо він потрібен тим саджанцям, у яких ще погано розвинена коренева система.
Підживлення
Провесною починаємо вносити добрива. З органічних добрив використовуємо компост або біогумус. З мінеральних – аміачну селітру, суперфосфат, карбамід. Ефективно спрацюють і комплексні добрива: осмокот, пекацид та ін.
Обрізання
Хвойні потребують санітарної обрізки, під час якої видаляються пошкоджені пагони та гілки, які своїм зростанням заважають здоровому формуванню крони. Якщо ви використовуєте хвойні рослини в якості живоплоту, то обрізку варто проводити частіше, щоб підтримувати красиву форму.
Профілактика від шкідників та хвороб
Від грибкових захворювань можна використовувати фітоспорин, бордоську суміш чи мідний купорос; від бактеріальних – Гамаїр. При ураженні рослини шкідниками – Іскру, Актелік, Грім, Грозу.
Укриття на зиму
Укриття буде необхідним молодим саджанцям у перші роки життя, туям, кипарисовикам. Укривати їх можна різними способами: локально, у тунель, під конус. Важливо лише вчасно зняти укриття, щоб не було весняного випрівання.


Хвойні, вічнозелені хвойні рослини, сад, сад та город, варто знати
Що посіяти на розсаду у лютому?

Друзі, зверніть увагу, у лютому на розсаду можна починати сіяти, якщо ви живете в південному регіоні і плануєте пересадку у відкритий ґрунт наприкінці квітня - на початку травня.
переглядів: 1756
Смачні гібриди сливи та абрикоса

Сьогодні розповімо про три найпопулярніші гібриди сливи та абрикоса!
переглядів: 413
Як захистити розсаду від гнилі та шкідників?

Чорна ніжка – найпоширеніша хвороба молодої розсади. Сьогодні розповімо, що потрібно робити, щоб запобігти цьому і як боротися, якщо сіянці вже вражені!
переглядів: 991
Квіти для сонячних ділянок: як підібрати

Представляємо вам сонцелюбні культури, які шикарно цвітуть на сонці! До речі, завдяки тому, що сонце для них – природний дезінфектор, вони менше хворіють, а ще краще засвоюють поживні речовини.
переглядів: 1011