В артобстрілі загинув військовий з Рівненщини
Солдату було 37 років. Він служив у 53-й окремій механізованій бригаді. Мобілізували Віталія у середині вересня. А вже 4 грудня мешканець Вараша потрапив під ворожий артилерійський обстріл, внаслідок чого і помер.
Про дату прощання із Героєм буде відомо пізніше.


помер, загинув на війні, помер боєць, герой, загинув військовий
Компанію P&G включили до списку міжнародних спонсорів війни - НАЗК

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) внесло американську корпорацію Procter&Gamble (P&G) до списку міжнародних спонсорів війни, повідомляється на його сайті.
переглядів: 135
Скільки ще діятиме воєнний стан в Україні: названо термін

В Україні збираються подовжити термін дії воєнного стану до 19 лютого 2023 року. Це обумовлено активними бойовими діями на Сході і ймовірним наступом росіян. Детальніше про це розповідає народний депутат Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі.
переглядів: 147
В Україні вийшла книга про сучасних незламних жінок країни

В Україні випустили книгу "Незламні", в якій відображена боротьба і спротив українських жінок у війні росії проти нашої держави.
переглядів: 162
Якими послугами ВПО можуть скористатися online. Перелік

Внутрішні переселенці можуть скористатися адміністративними послугами від держави, не виходячи з дому – за допомогою додатку «Дія» та на відповідному веб-порталі.
переглядів: 160
Відбувся великий обмін полоненими: Україна повернула додому ще 116 людей

Назад додому! 116 наших людей повернулися в Україну з ворожого полону.
переглядів: 202