У Рівному можна буде насолодитися магією живого звуку
Сюжети різних опер поєднаються в одну розповідь про персонажів XVIII – ХХ століть.
музичній виставі беруть участь: Ірина Криворученко, Микола Швидків, Світлана Жуковська, Інна Бобомуратова, Анастасія Янцур, Ілля Кубай, Павло Мищук, Корній Демидюк, Анна Прядко.
Поезія- Андрія Пермякова.
Концертмейстер – Ірина Козачук.
Квартет «Dissonance».
Академічний камерний оркестр Рівненської філармонії, диригент Юрій Скрипник.
ТО «ARTiSHOCK». Художник: Маргарита Нечаєва.
Художник-графік: Павло Шуляк.
Звук, Світло: Дмитро Іваницький, Олександр Дем’янюк, Віталій Маринич, фірма VIOLA.
Музичне оформлення: Тетяна Вакулюк, Юрій Скрипник, Ірина Козачук.
Режисер-постановник: Володимир Сторожук.
Квитки у касі Органного залу, або за тел:
068 058 6072
096 294 5812.
За повідомленням з Рівненської обласної філармонії.

Перший півфінал Євробачення-2025: коли виступатиме Ziferblat і де дивитися

Сьогодні, 13 травня, у швейцарському Базелі стартує пісенний конкурс Євробачення-2025. У першому півфіналі виступатиме і представник України — гурт Ziferblat із піснею Bird of Pray.
переглядів: 218
У Львові - температурний антирекорд

У неділю, 11 травня, у Львові було зафіксовано температурний рекорд. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.
переглядів: 572
$30 000 за немовля: на Сумщині мати намагалася продати дитину

На Сумщині поліція затримала матір, яка намагалася продати свою новонароджену дитину за $30 000
переглядів: 559
На тлі попередження США про атаку на Київ росія закрила повітряного простору над "Капустіним Яром"

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві випустило термінове попередження для своїх громадян, які перебувають в Україні, щодо високої ймовірності значної повітряної атаки на столицю та Київську область протягом найближчих кількох днів.
переглядів: 476
СБУ вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави

Служба безпеки вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка здійснювала шпигунську діяльність на шкоду нашій державі.
переглядів: 603