Ми у Facebook
07.01.2023, 10:41

Солідарність колег рятує медіа

Оксана Бровко, директорка АНРВУ

Війна сьогодні - не лише в Бахмуті чи Оріхові, Енергодарі чи Харкові, Херсоні чи Львові. Не лише за право бути незалежними. За право бути українцями. Війна сьогодні - і за незалежну пресу. Вижити в цій війні нашим медіа вдається завдяки підтримці, солідарності та спільним діям з медіапартнерами з усього світу.
І нам цей рік хочеться розпочати з подяки нашим польським колегам, що в перші дні березня разом з медійними організаціями зі скандинавських країн створили Ukrainian Media Fund. Завдяки допомозі фонда наша Асоціація Незалежних регіональних видавців України вже підтримала локальні медіа з понад 10 млн унікальних читачів та біля 10 млн накладу друкованих видань на місяць!

Саме завдячуючи цій підтримці медіа з коло 23 міст України можуть і далі видавати свої газети, збирати важливу місцеву інформацію для своїх читачів онлайн, продовжувати інформувати локальну спільноту про надважливі, іноді критично життєво важливі речі: про укриття, маршрути евакуації, медичну допомогу, психологічну підтримку.

Саме завдяки таким спільним діям наші локальні журналісти мають 10 точок підзарядки – Хаби Медійної Незламності, де функціонують зарядні станції і є приємна компанія колег.

Бронежилети, каски, аптечки, usb лампи, power banks, ноутбуки, відеокамери, фотоапарати, спальники, термомішки, рації – все, що потрібно для виживання. Для життя. Для перемоги.Дякуємо за солідарність.
Дякуємо, що ви з нами.
До перемоги.


Оксана Бровко, директорка АНРВУ


На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини