У Рівненській громаді для внутрішньо переміщених дітей видають гуманітарні набори
🔹Речі можна отримати у Територіальну центрі соціального обслуговування за адресою вул. Соборна, 3 (цокольний поверх) з понеділка по четвер з 9.00 до 16.00, п’ятниця з 9.00 до 15.00.
🔹Для отримання гуманітарної допомоги батьками дітей чи їх законними представниками треба подати заяву та копії документів (з оригіналами):
- паспорт громадянина України чи ID - картку
- картку фізичної особи – платника податків;
- довідки внутрішньо переміщеної особи;
- свідоцтво про народження дитини;
- рішення органу опіки і піклування (в разі перебування дитини під опікою чи піклуванням);
- документів, підтверджуючих родинні відносини (при потребі доведення родинних стосунків).
Про це йдеться у офіційному тг-каналі мера Рівного Олександра Третяка

Сталевий «Кубік»: водій із Рівного, який не зламався навіть після поранення

Його позивний звучить не як бойове ім’я, а радше як прізвисько фаната автівок — «Кубік». Проте за цим позивним стоїть сталева витримка, професіоналізм і справжнє військове серце.
переглядів: 32
Його серце билося за Україну: у Рівному вшанували пам’ять австралійського легіонера

27 років. Саме стільки могло б виповнитися Сейджу О’Доннеллу — австралійцю, який добровільно став на захист України й загинув на Луганщині в грудні 2022 року.
переглядів: 121
У Рівному відкрили меморіальну дошку Івану Клімчуку на ліцеї №19

Сьогодні у Рівному на фасаді ліцею №19 відбулася церемонія відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя – Івана Клімчука.
переглядів: 148
У Рівному «Верес» зіграє перший контрольний матч цього літа

У суботу, 28 червня, рівненський «Верес» проведе перший контрольний поєдинок у межах підготовки до нового сезону. Суперником команди стане «Нива» з Тернополя.
переглядів: 384
На Рівненщині зафіксували рідкісних жуків-оленів, які занесені до Червоної книги

У Гощанському районі Рівненської області мешканці помітили рідкісних жуків-оленів — вид, який занесений до Червоної книги України. Зараз, у літній період, комахи не лише активно з’являються в природі, а й, за словами очевидців, почали парування, що дає надію на збереження популяції.
переглядів: 657