Завтра на Рівненщині буде ожеледиця на дорогах
Про це повідомляє Рівненський гідрометцентр.
Температура вночі 5-10º морозу, вдень -3,+2º. Середня добова температура 4º морозу.
Із метою попередження травматизму та уникнення аварійних ситуацій, фахівці закликають всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними, пересуваючись містом.
Пішоходам під час ожеледиці необхідно переходити дорогу лише у визначених місцях на зелений сигнал світлофора, а також у темний час доби одягати світловідбивні елементи.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
синоптики прогнозують, пргноз погоди, 8 січня, Рівненщина, ожеледиця, Рівненський гідрометцентр, погода, синоптики
У Рівному прочистили каналізацію на Міцкевича
![](/images/articles/2/small/1739091902.jpg)
У Рівному на вулиці Міцкевича працівники міськШЕУ провели важливі роботи з поточного ремонту та прочистки зливової каналізації.
переглядів: 27
На Рівненщині оновлять схему дорожнього руху та встановлять відеоспостереження
![](/images/articles/2/small/1739087825.jpg)
У Гощанській громаді на Рівненщині планують серйозні зміни, спрямовані на підвищення безпеки мешканців.
переглядів: 100
У Вараші лікують суглоби сучасним методом: деталі
![](/images/articles/2/small/1739087635.jpg)
У Вараській багатопрофільній лікарні почали використовувати артроскопію – інноваційний метод лікування захворювань суглобів, який дозволяє ефективно та безболісно повертати здоров'я суглобам.
переглядів: 85
Найдовша тривога на Рівненщині: ППО збили 6 російських БпЛА
![](/images/articles/2/small/1739087227.jpg)
Рівненщина пережила майже 8 годин тривоги, що стала найдовшою з початку повномасштабного вторгнення.
переглядів: 128
Прогноз погоди для Рівного та області на 9 лютого
![](/images/articles/2/small/1739050898.jpg)
9 лютого на Рівненщині очікується хмарна погода з періодичними проясненнями.
переглядів: 145