03.02.2023, 11:02

Що посіяти на розсаду у лютому?

Друзі, зверніть увагу, у лютому на розсаду можна починати сіяти, якщо ви живете в південному регіоні і плануєте пересадку у відкритий ґрунт наприкінці квітня - на початку травня.
Для садівників середньої смуги та північних регіонів інформація буде корисна тільки в тому випадку, якщо на ділянці є теплиця, що обігрівається, або парник.

Зберігайте список культур собі та діліться з друзями!

Суниця садова – висівайте насіння на початку лютого, щоб висадити кущі в ґрунт у травні – на початку червня.

Баклажани - сходять повільно і важко переносять пікіровку, тому садіть у кожну склянку по два насіння, щоб потім видалити слабкіший сіянець.

Ріпчаста цибуля та цибуля-порей - холодостійкі культури, які відмінно зберігаються. Однак проростають вони довго і нерівномірно, тому сійте у другій половині лютого.

Селера та базилік - будуть готові до висадки у відкритий ґрунт через пару місяців після появи сходів. Якщо ви теж любите ці ароматні культури, починайте садити наприкінці лютого.

Томати та перці - у лютому можна висаджувати пізньостиглі сорти. Перцям потрібно трохи більше уваги: перед посадкою насіння перцю замочіть до розбухання в стимуляторі росту і висушіть, так вони проростуть швидше.

Квіти: пеларгонія, лобелія, левова зівка, садова гвоздика, бегонія, лаванда, сальвія та інші квіти з великим періодом вегетації.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ