В Україні хочуть скасувати 8 березня. В який день тепер вітатимуть жінок?
Замість Міжнародного жіночого дня (8 Березня) пропонують святкувати День української жінки 25 лютого. Це день народження української письменниці Лесі Українки.
Хочуть позбавити особливого статусу День праці (1 Травня).Замість нього хочуть запропонувати визнати на офіційному рівні День матері, що припадає на другу неділю травня.
Також вважають за необхідне відзначати 9 березня день народження поета Тараса Шевченка.
Про це повідомляє УКРІНФОРМ, ukrinform.ua.
Нагадаємо, в Україні знову запустять поїзд єднання. В Канаді випустили срібну монету-писанку за трипільськими мотивами: як вона виглядає.

Україна.Світ, 8 Березня, 1 травня, законопроект, нові дати для свят
У Рівному оголосили День жалоби за жертвами ракетного удару по Сумах

14 квітня в Рівненській громаді оголошено День жалоби в пам’ять про загиблих під час трагедії в Сумах.
переглядів: 504
Кількість постраждалих від рашистського удару по Сумах наблизилася до сотні (+ВІДЕО)

Сьогодні, 13 квітня, рашистські війська завдали невиправданого і підступного масованого удару по місту Суми, внаслідок чого постраждала велика кількість цивільного населення.
переглядів: 565
Кількість загиблих через ворожий удар по Сумах зросла

Президент Зеленський повідомив сумні новини щодо тих, хто розпрощався з життям через рашистський удар по місту Суми.
переглядів: 491
"Тільки сволота так може діяти", - Володимир Зеленський про рашистський удар по Сумах

Рашисти цинічно вдарили по мирних жителях міста сум у світлий день Вербної неділі, 13 квітня.
переглядів: 474
21 людина загинула через рашистський удар по Сумах

У Вербну неділю, 13 квітня, Росія завдала ракетного удару по центру Сум. Внаслідок атаки загинула 21 людина, ще щонайменше 20 отримали поранення. Про це повідомив виконувач обов’язків міського голови Артем Кобзар.
переглядів: 522