Військовий експерт розповів про новий контрнаступ ЗСУ: коли він може початися?
Ймовірно, це може статися через кілька тижнів. За словами військового експерта, до кінця лютого російські військові підійматимуть градус наступальних дій, а вже в березні почнуть "здуватися". Коли в окупантів буде брак озброєння, ЗСУ почнуть контрнаступальні дії.
"Збройні Сили України розпочнуть наступальні дії десь у березні. Це не буде Донецький напрямок, бо наступати на Донецький кряж ми не будемо. Ймовірно, це буде Луганський та Запорізький напрямки", - висловлює свою думку Роман світан.

Хотів спалити сміття на території лісництва: на Рівненщині порушник отримав штраф

25 вересня 2023 року на території Сарненського лісництва в Північно-Західному міжрегіональному управлінні лісового та мисливського господарства спільно з державною лісовою охороною та рятувальниками був проведений рейд з метою виявлення порушників правил пожежної безпеки.
переглядів: 20
"Шахеди", "Калібри" та навіть два гіперзвукові "Онікси": окупанти потужно вгатили по Одещині

Росіяни запустили по південному регіону "Шахеди", "Калібри" та навіть два гіперзвукові "Онікси", у ніч проти 25 вересня. Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
переглядів: 626
Ольга Михайлівна Кузьменко: цікаві відомості про маму Кузьми Скрябіна

Вчора пішла у засвіти мама Кузьми – Ольга Михайлівна Кузьменко.
переглядів: 372
В Одесі проживає тезка бойового пса Патрона

В Одесі є кіт Патрон. Це вірний друг майора поліції Одеси Юрія Душака.
переглядів: 334
Рідкісну купюру номіналом $10 тисяч часів Великої депресії продали на аукціоні

Рідкісну купюру номіналом $10 тисяч, яка датується часом Великої депресії у США, продали на аукціоні за 480 тис. доларів. Банкноту з портретом Салмона Чейза — міністра фінансів за президентства Лінкольна, випустили в 1934 році.
переглядів: 351