Ми у Facebook
03.03.2023, 15:10

Що садити у березні на розсаду?

Весна вже прийшла! Настав час подбати про майбутній урожай овочевих культур і подумати про те, яку розсаду підготувати. Адже більшість насіння для рослин, що вирощуються розсадним способом, сіють на початку березня!
Отже, у першій половині цього місяця варто посіяти такі овочеві культури:

1. Огірки
Бажаєте отримати перший урожай огірків уже у червні, підготуйте розсаду з березня. Кожне насіння окремий контейнер об'ємом 350-500 мл. Слідкуйте за температурою повітря, вона повинна бути не менше ніж 18°C.

2. Баклажани
Одні з найвибагливіших овочевих культур – баклажани. Для них попередньо підготуйте горщики більшого об'єму щонайменше 0,5 літрів. Їм потрібно багато місця для розвитку гарної кореневої системи.

3. Томати
Найчастіші гості будь-якого городу – томати! Рекомендуємо вирощувати розсаду для помідорів, використовуючи універсальний ґрунт. Якщо ви збираєтеся висаджувати кілька сортів, то для кожного приготуйте індивідуальні контейнери.

4. Солодкий перець
Улюблений багатьма, болгарський перець теж садять у березні. Пам'ятайте, що насіння перцю обов'язково прогрівають, знезаражують і кілька годин заколюють у нижньому відсіку холодильника! Після чого замочують 2-3 дні й потім висаджують у підготовлений ґрунт!

5. Ріпчаста цибуля
Цибуля – дуже корисна овочева культура. Без нього не можна обійтися! Для посадки цибулі підготуйте низькі ящики, наповнені універсальним ґрунтом. І запасіться водою, цибуля любить рясне поливання.

Перед посівом не забудьте обробити все насіння у слабкому розчині марганцівки протягом пів години.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна
Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ