19.03.2023, 13:35

Напої, які потрібно пити, щоб значно покращити стан здоров'я

Чим густіша кров, тим їй складніше рухатися судинами і артеріями. До речі, уповільнений кровотік часто є головною причиною таких хвороб, як атеросклероз, варикозне розширення вен та геморой.

Також занадто густа кров – основна причина серцевої, ниркової та печінкової недостатності (печінка та нирки також беруть участь у стимуляції кровотоку).


Фахівці розповіли, які напої потрібно пити, щоб значно покращити стан здоров'я. Детальніше - у нашому матеріалі.

Щоб запобігти розвитку небезпечних хвороб, важливо зробити зусилля щодо природного розрідження крові, тобто без прийому лікарських препаратів. Як це зробити:

- Насамперед для нормалізації в’язкості крові потрібні: вітаміни А, С, Е, В1, В2, В6 і К. Всі вони прямо впливають на кровотворну функцію, нормалізують кровообіг або допомагають регулювати баланс ліпідів, цукрів у плазмі крові.
- Іншим найефективнішим способом боротьби з густою кров’ю є вживання напоїв, що сприяють її розрідженню. Особливо корисними в цій справі є три напої:

⫸ Гранатовий сік. Вживання всього 50 мл свіжого соку в день допоможе налагодити циркуляцію крові і запобігти появі тромбів, що закупорюють кровоносні судини.
⫸ Лимонна вода. Велика кількість вітамінів С і К у жовтому фрукті допомагає нормалізувати ліпідний баланс. А це, у свою чергу, створює ідеальні умови для розщеплення зайвих жирів, які знаходяться у плазмі крові та можуть осідати на стінках судин.
⫸ Буряковий сік. У коренеплоді дуже багато кальцію та пектинових речовин – вони беруть участь у метаболічних процесах у крові, а також допомагають виводити з плазми похідні елементи бактерій, холестерин, свинець, кадмій та інші шкідливі мікроелементи.


купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ