21.03.2023, 17:40

Потужний день: які ритуали зробити сьогодні, щоб притягнути у життя гроші та щастя?

День весняного рівнодення, який відзначають 21 березня, вважається надзвичайно потужним енергетичним днем.
Наші предки шанували це свято і влаштовували гучне святкування. Вважали, що в цей час відбувається рівновага між світлом і темрявою. Народ проводжав зиму і весело зустрічав весну. Повсюди проводилися масові гуляння з піснями, танцями, млинцями і випічкою.

Це свято вважали магічним. Дівчата не пропускали можливості поворожити, а сновидіння вважалися віщими. Предки були впевнені, що на землю сходить Бог Сонця, щоб перевірити, як ідуть справи, і допомогти в благих починаннях. Саме тому сьогодні ритуали на притягнення у своє життя грошей та благополуччя мають особливу силу. Ми підготували вам кілька таких, щоб ви теж могли спробувати.

Ритуал на благополуччя
Візьміть дві свічки, горщик із землею та насіння, попередньо розмочене у воді. Подумки розкажіть насінню, до якого життя ви прагнете, додавайте деталі, візуалізуйте образ життя максимально чітко. При цьому свічки мають бути запалені. Потім посадіть насіння в землю і полийте його водою. Коли насіння почне проростати, ваше життя зазнає позитивних змін.

Ритуал на гроші
Потрібно піти в лісисту місцевість (у жодному разі цього не робити на територіях, забруднених вибухонебезпечними предметами), знайти галявину й стати так, щоб сонце повністю освітлювало вас, після чого підняти руки до світла й сказати тричі: "Сонце Ярило світило в небі, всім допомагало, всіх освітлювало. На всіх вистачає, з надлишком, порядком, не багато, не мало, а скільки треба!".
Потім тричі обернутися проти годинникової стрілки, і сказати: "Зараз і навік мені золота світло, грошей достаток, не багато, не мало, а скільки треба!". Варто не забути принести Ярилу пригощення у вигляді млинців, випічки та квасу чи пива.

Ритуал на виконання бажань
Треба залишитися наодинці із собою у кімнаті, заплющити очі та уявити найзаповітніше бажання так, ніби воно вже виповнилося. Потім варто у своїй уяві помістити образ бажання у рожеву сферу, дати їй вільно піднятися та відпустити її у Всесвіт. Так воно може незабаром стати реальністю.