Ми у Facebook
15.04.2023, 22:00

Гармонія та спокій: астропрогноз для всіх знаків Зодіаку на 16 квітня

Дізнайтеся, що вам підготували зорі на неділю, 16 квітня.
Овен
Рідкісний день, коли люди – навіть ті, хто зазвичай налаштовані до вас не надто доброзичливо – охоче йдуть назустріч і допомагатимуть у вирішенні питань, які можуть виникнути на порядку денному.

Телець
Якщо вам вдасться стриматися і не нагрубити близьким людям у відповідь на їхні справедливі прохання та вимоги, мир у сім'ї буде не тільки збережений, а й зміцнений, а це вже багато означає.

Близнюки
Велика ймовірність того, що дратівливість накриє вас із самого ранку і супроводжуватиме протягом усього дня – необхідно максимально гасити ці спалахи, від них буде гірше лише вам самим.

Рак
Хороший настрій – як завжди – забезпечить заняття своїм хобі, яке не лише заспокоїть та утихомирить, але дасть можливість зробити щось корисне для себе чи господарства.

Лев
До агресії оточення необхідно ставитися з розумінням — у наш непростий час не всі можуть тримати себе в руках, тому краще пропустити злі слова повз вуха.

Діва
День створить сприятливі умови для того, щоб зайнятися однією з найулюбленіших ваших справ – доглядом за собою: можна – і треба! — зробити маску для обличчя та волосся, прийняти ванну або хоча б просто погуляти.

Терези
Приділіть увагу своєму будинку – напередодні свята Великодня, до якого залишилося не так багато часу, бажано зробити прибирання: вимити вікна, випрати текстиль, зробити передсвяткові продовольчі запаси.

Скорпіон
Гарний час для примирення з людьми, взаємини з якими останнім часом з різних причин погіршилися: головне для кожної сторони конфлікту – визнати свої помилки.

Стрілець
Ваше першочергове завдання — знати міру у всьому, від харчування до прояву емоцій: не варто нічим зловживати, оскільки це може негативно позначитися на самопочутті — як фізичному, так і психічному.

Козоріг
Необхідно очистити будинок від речей, якими ви давно не користуєтеся – вони не дають циркулювати позитивній енергії: ті з них, які перебувають у хорошому стані, можна віддати тим, хто потребує.

Водолій
Сьогодні особливо важливо звертати увагу на знаки, які надсилатиме вам Всесвіт: випадково підслухані на вулиці слова можуть виявитися відповіддю на запитання, що хвилює вас.

Риби
Комфорт фізичний, про який зірки радять вам подбати особливо, позитивно вплине на комфорт моральний: стан тіла і душі виявляться тісно пов'язаними одне з одним.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна
Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ