Хто скільки заробляє: порівняння заробітних плат очільників Рівного та області
Водночас ми вирішили піти ще далі і порівняли заробітні плати очільника міста Олександра Третяка та голови Рівненської військової адміністрації Віталія Коваля. А також заступників по різних напрямках, як очільника Рівненської громади, так і області.
Мер та голова ОВА
Міський голова Рівного Олександр Третяк має посадовий оклад 15 900 гривень. З квітня 2022 мер не отримує премій, і його заробітна плата становить близько 27-28 тисяч гривень. Натомість очільник області Віталій Коваль має оклад начальника ОВА – 68 тисяч 643 гривні. Закономірно, що з таким окладом можна і не говорити про премії. Адже більше 60 тисяч – це досить непогано для очільника області.
Загалом голова військової адміністрації «обскакав» по заробітній платі мера практично вдвічі. За рік Коваль заробив 919 562 гривні. А Третяк – 489 313 гривень.


Зарплата Подоліна та Ганущака
Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін отримує посадовий оклад – 18 тисяч 60 гривень. У заступника мера Артема Ганущака оклад становить 13500 гривень.
В середньому без відпусток та матеріальних допомог заробітна плата Ганущака становить близько 28 тисяч гривень. В Подоліна така середньостатистична заробітна плата становить трохи більше 38 тисяч.
За рік роботи, у 2022 році Подолін заробив більше на 200 тисяч, ніж його колега Ганущак. Його загальна заробітна плата за 12 місяців становила 692 944 гривні, в Ганущака ж за рік заробітна плата становила 492 642.
Зарплата Гемберга та Іванішина
Заступник голови ОДА Сергій Гемберг має посадовий оклад – 16 тисяч 125 гривень. З надбавками за вислугу років, інтенсивність праці та преміями отримував заступник у 2022 році в середньому 45 тисяч 397 гривень заробітної плати.
Заступник мера Рівного Євгеній Іванішин має посадовий оклад 13500 гривень. В середньому заступник Євгеній Іванішин отримує трохи більше 25 тисяч, якщо немає матеріальних допомог чи відпусток.
Для порівняння бачимо, що середня заробітна плата Гемберга практично вдвічі вища за ту, яку отримує Іванішин. За рік Гемберг заробив 544 760 гривень, а Іванішин – 362 410 гривень.
Зарплата Шатковської та Кузмічової
Людмила Шатковська має оклад – 16 тисяч 125 гривень. Марина Кузмічова ж має оклад 13 500 гривень, як і решта заступників.
За рік Шатковська заробила 600 448 гривень, а Кузмічова – 400392 гривні. Тим самим це на двісті тисяч більше. Непогана така різниця.
Зарплата Тимошенка та Кречкевича
Ігор Тимошенко має посадовий оклад – 16 тисяч 125 гривень. В середньому, без доплат та матеріальних допомог Тимошенко отримує більше 43 тисяч.
Його вже тепер екс-колега Ігор Кречкевич, який теж відповідав за економіку, у 2022 році мав посадовий оклад 13500 гривень. Без відпусток та матеріальних допомог Кречкевич отримував трохи більше 22 тисяч в середньому. Тим самим Тимошенко отримував приблизно вдвічі більше, ніж його колега у місті.
За рік Тимошенко заробив 641 689 гривень, а Кречкевич – 408 511. Це на 200 000 більше в рік, між іншим.
Зарплата Смачило
Посадовий оклад Іванни Смачило - 16 тисяч 125 гривень. Завдяки набавкам та доплатам найбільша заробітна плата у посадовиці була у жовтні – 83 тисячі 132 гривні (66 тисяч 921 гривня на руки). Найменша – у січні. Тоді Шатковській нарахували 22 тисячі 622 гривні та виплатили 18 тисяч 211 гривень. За рік загалом Смачило заробила 567033 гривні.
Заступники, які в ЗСУ
З початку повномасштабного вторгнення два заступники мера служать в лавах ЗСУ. Мова йде про Юрія Поліщука та Олександра Миронюка. Їх заробітні плати ми не включаємо у порівняння. Адже ці хлопці мало того, що захищають Україну в лавах Збройних сил, так вони ще з серпня місяця не отримують заробітної плати з бюджету. Вони отримують тільки ті кошти, які передбачені їм за військову службу.
Загалом ми побачили, що державі вже давно треба змінити підхід до оплати праці держслужбовців, бо якби начальники управлінь, заступники, мер мали б достойні посадові оклади. Так, як, наприклад, Коваль з заробітною платою більше 60 тисяч офіційного окладу, то не було б потреби «доганяти» заробітні плати хоча б до 20 тисяч доплатами та іншими виплатами. З квітня Третяк та його заступники премій не отримують.
Водночас порівняння наше показує, що очільники області загалом середню заробітну плату мають практично вдвічі більшу, ніж їх місцеві колеги. А в місті один заступник зміг «обскакати» з заробітною платою навіть мера. Та і різниця річна в практично 200 000 теж дається взнаки.

заступник голови ОДА, заступник мера, Віталій Коваль, олександр третяк, заробітна плата, Рівне, новини Рівного
У Рівному закінчився опалювальний сезон

Сьогодні, 31 березня, теплопостачальні підприємства ТОВ «Рівнетеплоенерго», КП «Квасилівтеплоенерго», ПАТ «ЕСКО-Рівне», ПП «Рівнетеплосервіс», ТОВ «Енергозбереження Рівне», ТОВ «СТАРТ» припиняють подачу тепла споживачам.
переглядів: 85
Молодий мешканець Рівненщини тяжко травмувався у аварії (+ФОТО)

У селі Глинне, що на Рокитнівщині, 30 березня близько 20:00 сталася дорожньо-транспортна пригода, унаслідок якої тяжко травмувався 23-річний мотоцикліст.
переглядів: 108
У Рівному будуть накладки із водою. Почнуться з квітня

Уже наступного місяця, у квітні, У квітні Рівнеоблводоканал готується до подачі води із пониженим тиском в окремі години. У кранах рівнян у певні години не буде напору, а в декого, хто живе на верхніх поверхах, води взагалі може не бути.
переглядів: 134
У столиці дослідили адміністративно-правові засади міжнародного співробітництва за участі Національної поліції

В сучасних умовах, Україна, як і майже жодна держава у світі, не може існувати в абсолютному вакуумі, не взаємодіючі і не співпрацюючи з іншими державами. Таке співробітництво відбувається на всіх рівнях та напрямах діяльності держав.
переглядів: 171
Рівненщина простилася із двома Героями

На Рівненщині вшанували пам’ять та провели до місця вічного спочинку двох воїнів, чиї життя обірвалися внаслідок російської агресії: Назарія Ковальчука з Дубенщини та Леоніда Ушлова з Рівного.
переглядів: 183