На Рівненщині сім’я волонтерить, поки батько боронить країну
Вже було придбано два квадрокоптери та одну бронемашину завдяки спільним зусиллям медичних працівників та небайдужих громадян, і родина Олени Садової продовжує збирати кошти для нової машини, яка буде використовуватися для евакуації поранених.

Від окопів до командування: історія командира роти з Рівненщини

27-річний Володимир Кулай, уродженець Рівненщини, із перших днів повномасштабного вторгнення став до зброї, аби боронити Батьківщину. Не чекаючи на мобілізацію, він пішов на фронт добровольцем — і з того часу не залишає передової.
переглядів: 155
Утримував позиції без їжі й води, - історія першого патрульного Героя України

Президентові України Володимиру Зеленському випало вручити ще одне почесне звання – Герой України. Цього разу вшанування дісталося патрульному поліцейському з Рівненщини, Михайлові Кравчуку – під позивним «Койот».
переглядів: 194
Рівненські тренери розповіли про особливості професії та чому обрали саме її

Сьогодні, 19 липня, в Україні відзначають день тренера. Це люди, які присвячують себе тому, аби спортсмени змогли здобувати медалі, досягати карʼєрних висот та прославляти країну. Та от самих тренерів не завжди цінують. Про шлях до професії та суть тренерства ми розпитали у самих наставників.
переглядів: 397
Швидкий перекус: готуємо ситний салат із куркою

Якщо ви або ваші рідні полюбляєте смачні салати - спробуйте приготувати за нашим рецептом.
переглядів: 1194
Ліна Костенко розповіла Сергію Жадану усе, що думає про Рівне і рівнян

Нещодавно у літературному і культурному житті України сталася безпрецедентна подія – легенда української літератури Ліна Костенка дала інтерв’ю теж знаному поету Сергію Жадану.
переглядів: 2365
Реклама