Секрети гарного врожаю від українських городників
Порада №2. Буряк, незважаючи на невибагливість до місця посадки, все ж має переваги. Це має бути добре освітлювана дренована ділянка, світло дає коренеплоду колір. Якщо ґрунт кислий, то, закладаючи грядки, внесіть золу з доломітовим борошном або вапном. Проте з вапном слід бути обережнішим, оскільки його надлишок призведе до захворювання культури на пархи. Для підвищення цукристості буряків деякі городники рекомендують поливати грядку розчином кухонної солі з розрахунку 1 ч. л. на 10 л води (витрата на 1 м2).
Порада №3. Для боротьби зі шкідниками стовбури чагарників потрібно обробляти вапняним розчином. При цьому зверніть увагу на те, що вапно потрібно розводити лише у холодній воді. Дуже добре після роботи вимити руки (щоб не було опіків шкіри).
Порада №4. Щоб урятувати огірки та помідори від борошнистої роси, їх необхідно обприскати розчином молока (1 частина молока на 9 частин води). Суміш покриває блискучою плівкою листя та захищає його від інфекції. Обробку потрібно проводити раз на тиждень.
Порада №5. Аби слимаки не з'їдали капусту, поряд із грядками потрібно вкопати ємність із звичайним пивом: інтерес шкідників миттєво переключиться на напій, і про капусту вони тепер навряд чи згадають.
Порада №6. Усі види капусти добре відгукуються на підгортання — завдяки йому з'являються додаткові корені та покращуються умови харчування.
Порада №7. Кольрабі не рекомендується підгортати, оскільки це викликає затримку зростання стеблеплодів і погіршує їхню якість.
Порада №8. Прикореневу зону томату слід розпушувати дрібно, щоб не пошкодити коріння. Поливати томат краще по борознах, особливо в холодну погоду. Цим можна запобігти захворюванням, обсипанню квітів і зав'язей. Плоди томату довше зберігаються, якщо їх зібрати вранці й укласти в один ряд плодоніжкою вгору.
Порада №9. Кущі перцю добре розростаються, рясно цвітуть, тому частину верхніх квіток і пасинки доводиться видаляти. У жарку вологу погоду пасинкувати перець обов'язково, і, навпаки, у спекотне, сухе літо рослини не пасинкують. При цьому листова маса захищає ґрунт під кущем від випаровування вологи.
Порада №10. Насіння моркви зберігає прорісність лише один-два роки, і тому необхідно перевіряти його заздалегідь, оскільки воно починає проростати лише через два-три тижні. Ознакою того, що насіння свіже, є різкий приємний «морквяний» запах.
Порада №11. Перед дозріванням верхню частину цибулини бажано звільняти, відгрібаючи ґрунт. Дехто вважає, що для прискорення дозрівання цибулини слід притоптувати бадилля. Але це не правильно. З прим'ятого бадилля, речовини, що залишилися в листі, не зможуть перейти в цибулину, погіршиться її якість.
Порада №12. Ті, хто любить зелений часник, повинні знати, що особливо ніжна та смачна та частина рослин, яка розміщена в ґрунті, а тому в міру зростання слід підкучувати рослини вологим ґрунтом (біління часнику).
Порада №13. Збирати огірки необхідно щодня, а краще двічі на день — уранці та ввечері. Цим значно підвищиться продуктивність рослин.
Порада №14. Усі гарбузові рослини утворюють велику кількість додаткових коренів, що покращує харчування та підвищує врожай, тому з початком утворення гудиння його необхідно спрямовувати і в окремих місцях пришпилювати чи присипати землею, щоб воно утворило додаткове коріння. При розпушуванні та збиранні гудиння не перекладати з місця на місце.
Порада № 15. Редиску не сіють у червні. Редиска — досить холодостійка культура. Вона витримує заморозки до -20 °С. Оптимальна температура для зростання +18 °С.
У відкритий ґрунт редиску починають сіяти з кінця квітня – початку травня. Щоб овоч завжди був на столі, висівайте насіння частинами з проміжком 10-20 днів. Редиску можна сіяти практично все літо, за винятком червня.

урожай, корисні поради, секрети гарного урожаю, поради городникам, досвідчені городники, Сад.Город
Чи обов'язково змінювати документи після одруження?

Після реєстрації шлюбу в Україні подружжя має право змінити своє прізвище на спільне або взяти подвійне прізвище, розповідає начальниця Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юлія Бабина.
переглядів: 251
Як позбутися ведмедки на городі: ефективні методи боротьби навесні

Дуже важливо почати боротьбу з ведмедкою вчасно (в кінці квітня – травні) до початку появи молодих особин шкідника.
переглядів: 187
Exist.ua – коли важлива якість та надійність запчастин

Exist.ua: великий вибір автозапчастин і моторних олив, пошук за VIN, мобільний додаток і швидка доставка по Україні для вашого авто
переглядів: 207
Програмування для дітей: як зробити навчання цікавим і ефективним?

Дізнайтесь, як зробити програмування для дітей цікавим та ефективним. Обирайте програми UA Teens у Львові та записуйтесь на заняття вже сьогодні!
переглядів: 204
Кавовий ритуал: як зернова кава змінює ваші ранки

Ранок — це не просто початок нового дня, це також час, коли ми налаштовуємося на правильний темп дня і формуємо свій настрій. У багатьох людей цей момент не обходиться без чашки ароматної кави. Але є різниця між справжньою зерновою кавою і швидким розчинним напоєм. Зернова кава — це якість та насичений смак. Хоча вона вимагає трохи більше часу та уваги при приготуванні, вона приносить набагато більше задоволення. Від процесу помелу до першого ковтка — це особлива медитація, яка допомагає сповільнитися, зосередитися і почати день усвідомлено.
переглядів: 208