21.05.2023, 16:50

Ще п'ять Героїв з Рівненщини полягли за Україну

З глибоким сумом склоняємо голови перед пам'яттю наших захисників України.
Костопільська громада проводила прощання з Віталієм Сьомаком, одним із захисників.

Віталій народився в Костополі і навчався у Сарненському вищому професійному училищі №22. Він працював в ТОВ "Українські Лісопильні".

2 березня 2022 року Віталій був мобілізований на військову службу та став інструктором навчального взводу військової частини А3618. За його відданість службі, мужність, наполегливість та патріотизм Віталій Сьомак був удостоєний почесного нагрудного знаку "Сталевий хрест".

16 травня 2023 року серце старшого сержанта Віталія Сьомака зупинилося на полігоні "Широкий лан". Він залишився у світі лише з дружиною та дитиною. Віталія поховали на кладовищі "Нове" у Костополі.

Гощанська громада провела останню путь двох воїнів - Ярослава Муляра та Ярослава Білоуса.

Ярослав Муляр був лише 23 роки... Він народився у селі Люцинів та навчався в Садівській загальноосвітній школі.

В січні 2023 року Ярослав добровільно приєднався до Збройних Сил України, щоб захищати свою рідну землю. Він служив у батальйоні "Айдар".

Молодший солдат Ярослав Муляр завжди був відданий військовій присязі, мужньо виконував свій військовий обов'язок. Він загинув у бою 15 травня 2023 року поблизу населеного пункту Іванівське, Бахмутського району, Донеччини.

Ярослава поховали з військовими почестями на кладовищі у Рівному. Він залишився у цьому світі з матір'ю та братами.

Ярослав Білоус народився 21 жовтня 1997 року у селі Садове на Гощанщині. У ранньому дитинстві він втратив матір.

Протягом свого життя Ярослав працював у сфері будівництва. У березні 2021 року він прийняв рішення присвятити себе військовій службі і підписав контракт із Збройними Силами України.

Ярослав служив у 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді як головний сержант 2-ї аеромобільної роти аеромобільного батальйону.

Під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Мар'їнка, Донецької області, захисник отримав важке поранення. Ця травма була несумісна з життям, і 18 травня Ярослав помер у лікарні у місті Дніпро.

Героя поховали з військовими почестями на кладовищі у його рідному селі Садове. Він залишився у світі з батьком та сестрою.

Рівненська громада прощалася зі снайпером другої категорії Василем Васеруком, 31-річним солдатом.

Василь загинув 7 травня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар'їнка на Донеччині.

Героя поховали у Рівному на кладовищі "Нове".

Острозька громада оплакує 15 травня загибель військового Юрія Гілянчука з села Мощаниця. Юрій народився у 1985 році. Його життя обірвалося під час стрілецького обстрілу в районі Авдіївки, Донецької області.